kapka

Co podniknout bez dětí?

V práci mi dali pitomě dovolenou, celkově tři týdny budu s dětmi, ale vyjde mi tam jeden týden volno a zároveň děti na táboře a příměstském táboře. Mám sedět doma, makat doma nebo někam sama vypadnout? Manžel by se musel postarat částečně o ty děti, co jsou pouze na příměstském táboře, takže spolu jet nemůžeme. Co byste udělali na mém místě? Nejsem zvyklá jezdit někam bez dětí /bez manžela ano/, ale zase si říkám, že právě proto, že je mám pořád na krku, tak bych třeba mohla jednou sobecky někam jet sama. Ale nevím kam. Taky nevím, jak by se na to manžel tvářil… Prostě, jaký máte názor na tuhle situaci? Buď mi napiště, že nikam jezdit nemám nebo mi dejte nějaký tip kam jet. Ale asi tak za tři tisíce maximálně, takže třeba na Safari do Keni radši ne. A taky ne do Legolandu a na podobná místa, kde bych si pořád říkala „škoda, že tu se mnou nejsou děti, to by se jim líbilo“. Děkuji za každý nápad.
Doplňuji:
No jó vlastně, Butani, že mě to hned nenapadlo… Já hlava děravá, na to bych úplně zapomněla! 😁

Nejlepší odpověď
anonym

Co něco takovýho?To by šlo.!http://www­.moje-lazne.cz/wellness-hotely/hotel-studanka-rychnov-nad-kneznou/rozmaz­lovani-pro-zeny/

Další odpovědi
anonym

Jako optimum se jeví verze doporučovaná -iv-.
Jinak čistě z racionálního hlediska je podniknout pár hvězdicových výletů s noclehem doma, protože nejdražší bývá nocleh (cca 500–1000 Kč). Mimochodem vzhledem ke krizi stoupl počet rodin, které takto tráví dovolenou, dokonce někteří zoufalci ještě přiberou nárazovou brigádu.
A takový kompromis by mohl být dámská jízda u některé z kamarádek na chatě, chalupě apod. Odpadají ubytovací náklady a navíc se naskýtá šance intenzivní relaxace a odreagování aspoň 1× za rok. Obzvlášť pro mámy oceňováno coby ojedinělý odpočinek od permanentní péče o děti.

hanulka11

sleduj Slevomat- jsou tam prima nabídky třeba na 3 dny , protože za 3 tisíce bys asi víc nepořídila.
Nějaký relaxační pobyt ,poznávací třeba Budějovice, Písek, Domažlice , Český Krumlov /nevím odkud jsi / třeba by jela i nějaká tvá kamarádka a měly byste odreagování.

anonym

A co takhle zustat doma a za ty penizky se objednavat posupne na rozmazlovani ? Kadernik , kosmetika , pedikura , manikura , masaz … proste to , co mozna bezne nedelate a co je nam nekdy i lito penez ( alespon me ) . A vecer vinecko s manzelem a pak to , co doporucuje Butani. ? 🙂 Ja bych to udelala sama tak jak pisu , ale bez toho posledniho. 🙂 -iv-

Ella

vyražte na dámskou jízdu s kamrádkama! ;)

anonym

Kapko , Kapko !! Palecky neres ! Hlavne ze ma jeste Butani. "Palecek " nahoru mu urcite udela vetsi radost , nez " palecek " dolu. On se chlapec ale take docka. !! 🙂 Ale pssst ! Je to jen mezi nami dvema. 🙂 -iv-

kapka

🙂

kapka

Došly palečky, ale nezoufejte, zítra /po půlnoci/ je taky den. 🙂