ockodesign

Co očekáváte od bytového designera/archi­tekta?

Nejlepší odpověď
iceT

…Že mi za velkou úplatu navrhne a načrtne jak by měl můj byt vypadat,poradí s nepraktickým rozestavěním nábytku,použitím barev a podobně,abych si pak konečné dílo stejně rozeskládala po svém.

Další odpovědi
gecco

Vzhledem k tomu, že jsem jich několik potkal (osobně, i jejich návrhy – nemyslím zrovna Kačku Mlejnkovou, která blbne/blbla čtenáře iDnes) – od nich nečekám nic…
😉
Kdybych ale nějakého potřeboval, očekával bych perfektní znalost materiálů a jejich vlastností a nějakou vyprofilovanost ´designu´.

Pepa25

Měl jsem štěstí na šikovného architekta, který dost dbal na praktičnost různých vychytávek v bytě, které jsme spolu vymysleli a především se postaral, že byly realizovatelné, že to neskončilo vizualizacemi. Zároveň mě, starou konzervu, přesvědčil pro některé modernější věci, ale zase nebazíroval na nějakých hogo fogo výstřelcích. Výsledek je, že třeba svojí koupelnou se všude chlubím a i po několika letech vypadá skvěle (když odmyslím jeden věšáček, to už bylo překombinované a nakonec upadl 🙂.

Takže očekávám:

  • praktičnost
  • mírnou nadčasovost
  • spoluúčast na realizaci
  • rámcovou představu, co může realizace stát

ivzez

Když vidím, co jsou schopni „vytvořit“
a současný trend, tak snad radši nic.
Navrhnu si lépe sama.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.