Zakoronan996

Co obnáší tato práce?

Obsluha za obslužným pultem v kauflandu.
Co vše musi tyto otroci dělat a co vše je současti této práce?

Nejlepší odpověď
da ny

U nás v Kauflandu je obslužný pult s masem, uzeninami, sýry a lahůdkami.
Vše vyndat s chladícího zařízení, krájet, v průběhu dne doplňovat zboží.
Obsluhovat s úsměvem zákazníky. Mýt, uklízet pracovní prostory, v průběhu
směny. Vše pak, na svém úseku zaklidit, umýt, desinfikovat, vyleštit….. atd.

Další odpovědi
Emefej

Proč otroci? Prostě obsluhují. Každý, kdo pracuje rukama, nemusí být otrok. Čím se živíš ty?

Mc Merkurion

… zjisti si, jaký význam má slovo otrok … zdá se, že jsi asi moc rozumu nepobral/a a vzdělání, byť základní chybí …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

da ny

@ Zakoronan996
Jak se živíte Vy?
Nemám pocit, že jsou zaměstnanci u obslužného pultu v Kauflandu otroci.
Novodobé otrokářství má i v Evropě jinou podobu.
Práce v obchodech s potravinami je náročná, psychicky (každá práce s lidmi)
i fyzicky. Mzdy mají srovnatelné a spíše vyšší než sestry a nelékařské obory
(SZŠ, DiS. a Bc.) v nestátním zdravotnictví, nemocnicích (všechna kromě FN).

Mc Merkurion

… zjisti si, jaký význam má slovo otrok … zdá se, že jsi asi moc rozumu nepobral/a a vzdělání, byť základní chybí …