zjentek

Co „nevařeného“ k rýži?

Zbylo tady trochu vařené rýže „od minule“. S čím by se to dalo zblajznout, když se člověkovi nechce vařit? Chápete, když zbydou špagety, zblajznou se s kečupem ..no ale rýže? Co k takový rýži?

Dobře zní ten kompot. Myslíte, že když tam přidám kapku převařenýho mlíka, že to bude „taková mléčná rýže“?

Nejlepší odpověď
marci1

Jestli máš doma tuňáka v konzervě, třeba hrášek, kukuřici, rajčata, apod. tak si můžeš udělat něco podobného na způsob rýžového salátu (dle zásob a chuti): 🙂
http://fitnessgirl-lifestyle.blog­spot.com/2012/01­/ryzovy-salat-s-tunakem.html

Další odpovědi
Drap

Možností je spousta. Sladkokyselá zelenina, rybičky, kompot, nebo i čerstvé ovoce.

Klaproth

Řasu Nori, kousek syrového lososa, zázvor, wasabi, sojovku.

Hans51

Trochu másla 🙂 na horké rýži se pěkně rozteče a mně ta kombinace velice chutná

gecco

Zjentku, neděs mně, já si dneska k rýži dám zeleninomasovou směs (z vepřového)…
😉

zjentek

..no někere z tych napaduv su složitějši jak samotne vařeni! Ale dam se to s tym kompotem, to zní fajně.