Darkunrest

Co nemůže nikdy nikomu na světě chybět?

Nejlepší odpověď
annas

Nedá se zevšeobecňovat, i když jde o kategorii Zábava.

.Ale myslím si, že většina jedinců se obejde bez přírodních katastrof., bez zločinců, zla a těch jedinců, kteří je usktuečňují. Stejně některé úřady.

Jinak těžko říct. Když se dva berou, . neměla by jim chybět láska..
Mír a klid na světě.

Pokud je někdo věřící, určitě netvrdí, že mu nic nechybí, protože by postrádal Boha.

Za socialismu koloval vtip,. že hodně lidí kradlo, ale nikomu nikdy nic nechybělo. .

Fotgrafovovi nikdy nechybí dostatekl míst k fotografování.

Další odpovědi
zjentek

Jídlo!

Ann, ten vtip… ovšem to nebyl vtip! (;

Kepler

Takových věcí je velmi mnoho. Třeba živelné katastrofy, nemoci, špatní šéfové nebo nevěrní životní partneři.

elkon

Například hloupý dotaz. Bez toho se klidně obejdu.

Jako Vůbec

Komáři?

Darkunrest

Příspěvek smazán administrátorem.

Darkunrest

[Jedna odpověď, stejná pro všechny]