bolak

Co nejpodivnějšího, nejlépe nejedlého, jste kdy omylem snědli? A jak se vám to stalo?

Jestli teda něco bylo, ale určitě jo… lidi když civěj na televizi, tak jsou jak stroje.
Doplňuji:
Já se přiznám že já sněd jednou céčka, bylo to když sem se chystal do školy, na lednici jsem si připravil dvě základní školní potřeby, pytlík s makovejma telkama a hromádku umělohmotnejch písmenek. Byl jsem ten den trochu „late“, takže jsem rychle zkontroloval sporák, světla, šáhnul na kapsu jestli mám klíče, pak sem si hrábnul pro jednu slanou porci do sáčku a už to bylo. A to jsem ještě asi čtyřikrát žvejknul, připadalo mi sice divný že to najednou nějak moc křupe, ale nakonec jsem přecijen polknul.

A to jsme to tenkrát většinou házeli na čáru v parku, ke normálně srali psi…

Nejlepší odpověď
briketka10

necivěla jsem na TV, ale přišla jsem k ségře pro pejska a celá hladová vidím na vařiči hrnec a říkám si hmm co to tam je dobrého, tak jsem si dala celou sběračku a s chutí a on se ten hrnec odmáčel od polívky a ta voda byla od minulého dne v létě už zkažená bléé šla jsem na záchod to vyplivnout a volám ségře do práce, ta se mohla prorvat smíchy, když jsem ji to vyprávěla :)

Další odpovědi
anonym

Jednou jsem užíval nějaký sirup proti kašli, v hnědé lahvičce. A v noci klasické kolečko: záchod, trochu se napít, když už jsem vzhůru, tak i meducínu. Na lžičku je to blbost, to zdržuje, cvaknu si rovnou z flašky. Takhle to fungovalo pár dní, až do doby, kdy žena koupila v lékarně čistý benzin, také v hnědé lahvičce.
Ráno jsem se bál si zapálit a když jsem to vyprávěl těm volům v práci, tak mi začali říkat ARAL.

Lucijej

Za mě osobně mě nic nenapadá, ale kamarádka jako malá se u babičky na dvorku živila slepičincema.....že prý vypadaly podobně jako sušenky :o)

anonym

Jako holčička ve věku hrátek na pískovišti jsme si hráli s podobně „starým"kamarádem tradiční hru na maminku a na tatínka.Tehdy to bylo vzhledem k našemu věku skutečně nevinné.Tedy-jak v čem…Měla jsem plastové nádobíčko a z dostupného materiálu jsem uvařila "oběď“.Chlapeček nevím proč, pojal nedůvěru k mým kuchařským schopnostem (od té doby jsem se hodně zlepšila) a tak jsem mu předvedla o jakou ňaminku přišel:Žížaly v písku, jako příloha plátek omítky,k pití voda nabraná z louže,bonbonky-bůhvíjaké sušené zaječí nebo králičí bobky.Fantazie a chuť k jídlu mi nikdy nechyběly…Mamka mě přerušila uprostřed hostiny,taťka stačil fotit,za což měl málem rozvod na krku.Vzpomínám si,jak jsem drtila mezi zuby ten skřípající písek a bylo celkem příjemné narazit v soustu na měkkou žížalu.Podotýkám,že jsem je jedla zaživa,protože se mi při vaření dostaly do písku tak nějak jako proteinový bonus.Zdravotní následky to nemělo žádné,jen kluk měl nějakou dobu zákaz chodit na písek (ale zjistilo se záhy,že jen když se tam vyskytuji já,takže z toho byla nějaká sousedská slovní třenice) a já dlouho a často při usínání dumala,jak asi dlouho vydrží žížala v bříšku živá a v jaké podobě vyjde „ven“,takže jsem trávila dlouhý čas v kadibudce neboť to celé se odehrávalo na rodinné chatě. …:D
Doplňuji:
Když jsem kojila,postavila jsem skleničku s odstříkaným mateřským mlékem na linku.Manžel-hudebník dorazil od někud v noci z hraní a poněkud rozjásaný a požil obsah té sklínky.Ráno jsem mu sdělila,co bylo obsahem té sklínky a jeho kocovina byla ten den docela výrazná…

RyuzakiKate

Já si nevzpomenu, ale nedávno jsem kamarádovi donesla pro radost z domova muffinu, on se s chutí zakousnul, pak se zarazil a řekl:„Ten papír se asi nejí, co?“
Ne, papírové košíčky na muffiny se opravdu nejí :)

ten který je

Za ranního šera jsem si chtěl nakapat na lžičku kapky proti kašli a ejhle – byl to olej do aromalampy,který v lahvičce nechala má žena na stole.Byla to vůně pomeranče.:-)

honza19hk

já jednou zbaštil hydraulickej olej,když jsem ho potřeboval vycucnout z špatně přístupného místa kde neměl co dělat.
Popravdě moc dobře nechutná a hlavně způsobuje srajdu.

blablabla

to já jsem my nádobí a do hrnku jsme nakapal jar a zalil jsme to vodou a chystal jse že to umyju , ale jak v televizi byly zprávy tak jsem se odběhl podívat na jednu reportáž a když jsme se vrátil tak jsem zapomněl že tam byl ten jar a spletl jsem si hrnek s vodou a vypil jsem ten jar :D