Avatar uživatele
quentos

Co nejabsurdnějšího jste si kdy založili do knihy?

… když např. nebylo nic lepšího po ruce, čím označit, kde jste přestali? Já teď před chvílí nůžky, pak kabel a kdysi dávno ponožku :{D>

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? led, annas, anonym, ivzez, Drap, Lamalam, Klaproth, anonym, Anikitos před 2829 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
redy

Nechám ji otevřenou a jen ji otočím.

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz, ivzez Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Ja som to tam nevložila, ale videla som v zabudnutej knihe vo vlaku, prezervatív miesto záložky. Pre citlivé povahy: zabalený…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Papír z uzenáče.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Na nic mimořádného si nevzpomínám, používám kovové spony určené k tomuto účelu, kdysi tvrdé projeté týdenní jízdenky od autobusu atd. Občas, především u slovníků, stránku založím lupou.

Jeden zážitkek se záložkou, netýkal se mě.

Když se ve škole půjčovaly učebnice, jedna žákyně si založila stránku stokorunou. Samozřejmě na ni zapomněla a peníze objevila v příštím školním roce nová majitelka učebnice.. Byla poctivá a šla nález ohlásit správci učebnicového fondu, který učebnice půjčoval. Ten vzal stovku a prohlásil nějak tak: „Děťátko, věděl jsem, že jsi knihu s penězi dostala, ale zkoušel jsem tvou poctivost.“ Dívka mu samozřejmě uvěřila, bohužel..

Učitel sbalil peníze a domníval se, že bude ticho po pěšině. Ale nakonec spravedlnost zvítězila, nejen tento podvod se mu nevyplatil.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xxx3

já nic, ale před lety jsem našel v knížkách, které vyřazovala knihovna (byly naskládané v krabicích na rozebrání), cca 4 tisíce kč ve starých pětistovkách (s rudoarmějci). Vyměnit to už bohužel nešlo, ale dá se odhadovat, že tam někdo v dávných dobách založil snad tak 2 výplaty a knížku od té doby očividně nikdo neměl vypůjčenou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Cigaretu, hřeben, minci… využívám občas kde co.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Káblík od klávesnice, nebo myši, CDéčko. To v případě, že knihu nehodlám brzy uložit zpět do knihovny. Co je po ruce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Rukáv od mikiny, kleštičky na nehty a dokonce jednou v krizi i nožku slunečních brýlí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Brácha si knížku založil kostrou z uzenáče.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pucipuci

Druhou knihou, o trochu tenčí než ta rozečtěná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

útržek toaletního papíru (nepoužitého)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Pytlík… ;)

Ad redy- no jasně, jak prosté ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kostka0

Kapesníkem – posmrkaným…
Ne, dělám si srandu, posmrkanej nebyl :D Snad.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
eva.brodska

Občanku. O to horší to bylo, že to byla knížka z knihovny a já ji vrátila i s občankou. Inteligentní, co?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Slecna 007

Kdysi dávno řidičák. Nenašla jsem ho dodnes, ale zcela jasně si pamatuji, že jsem ho tehdy použila.
Jednou ho najdu, vím to 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mišule15

Kabelem od nabijecky, uctenkou, kartou od hry, gumickou a spousty dalsimi kravinkami :D

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mareike

Párátko :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucka17

Když jsem byla malá, tak jsem použila jako záložku použitou žvýkačku. Mamka mi druhý den pěkně vynadala :D :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DandeeAcer

Otočím ji, sluchátka, jiná knížka, mobil či tablet…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dantes

To čtení bylo natolik erotické,nemohl jsem si pomoci,že jsem mezi stránkami nechal vložený svůj pohlavní úd a za maximální erekce tam po té už zbylo jen mé sperma.(ZALOŽIL JSEM DO KNIHY SEMENO A PO KÁVĚ S CIGARETOU JSEM OD TOHOTO MÍSTA ČETL DÁL)Nemusím Vám psát,že se mi to zalíbilo a opakuje se to za těch 26 let do dnes.Prostě vláda ČR hanobí 26 let občany ČR,tak Já takto shanobil tenkrát knižně lisované Noviny Občanské Fórum a sem tam to udělám i do jiných politických českých novin nejvíce do DNES. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klekinka

Já si nezaložila knihu při čtení, ale do knihy si založila …Když jsme jeli kdysi na dovolenou (22 let zpět) všechnu hotovost jsem dala do knihy, kterou jsem brala sebou. Dodnes nechápu jak je to možné, ale zapomněla jsem na to. Na knihu nakonec nebyl čas, neotevřela jsem ji a měla hrozný problém. Celou dobu mi vrtalo hlavou kde jsem je ztratila. Našla jsem je náhodou až za cca půl roku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Já asi žádný rekord v kuriozitě nestrhnu, protože si sice knihy zakládám lecčíms, ale aby se kniha dala zavřít a vešla se do tašky, obvykle to musí být papírové. POminu-li tedy kuchařky, do kterých občas vložím vařečku, kuchyňské nůžky apod.

Mám ale známou knihovnici, zažila už opravdu ledaccos, kabely už jsou prý docela ohrané, ale občas prý najde v knize i bankovku a už zažila i kolečko gotthaje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Skvělá otázka musím říct. Jinak zdá se mi to nebo je tu nějaký limit na maximální počet palců na den, který mi může být udělen? Mám hodnost pokročilý a vím, že můžu položit „pouze“ 25 otázek denně. :D Poslední dobou se mi, ale otázky píši snad sami a taky bych se rád přibližoval k bronzové hodnosti :) Pak bych mohl položit i 50 otázek denně, což by byla paráda. Zatím mám 455 bodů. To bude ještě cesta trnitá…

před 2829 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Klaproth

Trochu zvolni. Většina tvých otázek je hloupá a zbytečná.

před 2829 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Do té doby bronzové to až tak velká fuška není, uteče to poměrně rychle. Musíš ale psát co nejzajímavější otázky, těch blbých je tu přemíra. A odpovědi by měly být co nejúplnější, co nejfundovanější a ne jen vlastní domněnky, nebo bezobsažné věty. Kde to jde, vždycky dávej i zdroj. Je to podstatně pracnější, ale zato daleko efektivnější.

před 2829 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

bejvalo to 5 a 5 (obrdženo/uděleno), jestli se to od té doby změnilo, dík :{)> nevím…

před 2829 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

… to dík mělo bejt na začátku :{)>

před 2829 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek