sluncesvit

Co všechno je potřeba k založení letního dětského tábora?

Nejlepší odpověď
SeptikB

Na všechno jsou vyhlášky dohledatelné na netu, zkuste tyto stránky:

http://www.ta­bory.ymca.cz/

Další odpovědi
Drap

Hlavně potřebujete spoustu chuti a nadšení. Otázkou je, zda chcete dělat tábor komerční nebo pod hlavičkou nějaké organizace či spolku.
Největší starosti převážně dělá získání vhodného místa, schválení od příslušné hygieny. Dále budete potřebovat spoustu vybavení, vedoucí, další personál / například kuchařku /. Zajištění dostatečného a dostupného zdroje pitné vody taky nebývá někdy nejsnadnější. A až všechno toto máte, tak taky potřebujete získat děti, které tam chcete rekreovat, ale s tím zpravidla problém neni.

Jakub Tlapal

V první řadě je třeba založení spolku a dál je potřeba se řídit podle nařízení a vyhlášek. Aby vám tam nepřijela kontrola a tábor nezavřeli. Taky rodiče nedají své děti jen tak někomu, ale záleží, jak velkolepě chcete tábor vést. Manželka si založila spolek se dvěma kamarádkami a hlídají děti z okolí, takže se všichni znají, a to je něco jiného.