Darcy

Čo najkrajšie / najlepšie / pozitívne ste zažili alebo sa Vám stalo za posledné 3 „covidové“ roky?

svetlo na konci tunela, nádej v dobe temna, pozitívne myšlienky – negatívny test 😁

Odpovědi
aevul

Za mne to byla dobrá doba na profesní růst. Udělal jsem si nejvyšší certifikace v oboru, změnil zaměstnání a mám teď víc odpovědnosti a o cca 25 % vyšší mzdu. Byli jsme na pěkných dovolených ve třech zemích, kde jsem už byl, a ve dvou, kde jsem zatím nebyl. Projeli jsme kus Česka a poznali pár zajímavých míst. Takže za mne spokojenost.

plebs

Darcy v USA v laboratoři byl upraven Covid který má 80% smrtnost což je daleko lepší pro použití než jaderná válka pokud jej na př. fouknou do Ruska tak má Putin po vtákách.

aevul

A Island ho modifikoval tak, že má smrtnost 110%.

Darcy

dobou temna jsem nemyslela jen covid, ale to, že mám ja, ale i spousta mých přátel l, kolegů a i rodiny pocit, že za poslední dobu se dostali k moci lidi, který jakoby cíleně rozkládali společnost, že se odněkud vytáhli blbci a medzi lidmi se objevilo víc agrese, hlouposti, jakoby lidi zblbli, zvlčili (promiň vlčku), a stratili smysl pro hodnoty a nebo morálku.

Filip84

To jste brzy „objevili Ameriku“: ti už jsou tady zhruba sto let. Změnit to nezměníte, naučte se s tím, ve vlastním zájmu, žít.

Darcy

asi patříte mezi šťastné, nebo méně pracujete s lidmi, ale ono fakt za tyhle 2,5 roka lidi zblbli.. tedy na SK určite. Takový morální odpad ve vládě, medzi lidma i v práci jsem nikdy a nikde nezažila.