Cermak

Co na klouby pro koně kromě Alavisu?

Odpovědi
Jiří Bohumil

Zkus Sunlintan, i když ten je spíše na svaly. Ale třeba pomůže.

ZdedekZ

Acetylsalicilová kyselina s dimetylsufoxidem vtírat do kůže v místě potřeby.

PetaKo

Dneska je toho k dostání dost, záleží na vlastní uvážení. Stryc dává ve stájích tady ten doplněk, co obsahuje kolagen www.happytail­s.cz/kloubni-vyziva-142/dromy-collagen-900-g

majki636

hodně známý je tady na ty doplňky happytails tak se podívej na jejich stránky, mají to tam rozdělené podle problematik