Cermak

Co na delší výdrž při sexu?

Odpovědi
Kelt

Ujasni si pojmy? Sex není jen 8 vteřin a dost při souloži. Je třeba zahrnout vše, kdy jste spolu. Ono se dobře dívá na ty sexuální mašiny, které vydrží jeden pohyb několik desítek minut a nic.

elkon

Častější sex, nebo při tom mysli třeba na fotbal.

zjentek

Mimochodem, taková otázka, jako vznikla po úpravě, si určitě nezaslouží MOU HVĚZDIČKU… takže bacha na ty úpravy, bacha… aby neměnily význam.

iceT

Ať čumím jak čumím, jedinou úpravou v otázce je postavení otazníku…

zjentek

Otázka byla změněna mnohem dříve, než tam kdosi nějakou úpravu vůbec dodal. A když ji tam dodal, dodal ji tam ŠPATNĚ. Nebo přesněji neférově (třeba vůči mě). Může jít o omyl, ale také o čirý kalkul, spekulaci. Možná… to se ale nedozvíme, správci ani adminovi do karet nevidíme. );

)Spekulace – promyšlené jednání sledující dosažení prospěchu, zisku.
„Co pro jednoho nečestným přínosem jest, druhého může těžce ranit. Proto si ve společnosti nejsou jednotlivci rovni. Pro bídný prospěch.“ Zjentek.