Hasič Rick

Jak být odolnější vůči úderům ?

Jak se stát odolný vůči třeba úderům, ať už třeba sklem, dřevem a tak dále ?
Vezmu třeba v příklad speciální ruské jednotky, častokrát na videích vidíme, jak si rozbíjejí o hlavu láhve, cihly, nebo třeba prkna o záda… vím, že při jejich výcviku kdekdo zemře, ale evidentně lze dosáhnout stavu, kdy člověk vydrží třeba i úder kladivem do cihly na jeho břiše.
Někdy by mi to ve skromnější podobě nebylo na škodu a věřím, že nejsem sám ;)

Nejlepší odpověď
Drap

Tréningem a pravidelným cvičením. Stejně jak to dělají oni.

Další odpovědi
Smackdown

Nesmíš být měký,je to o psychice.

Kryšpín

V Rusku a někdy i v Americe jsou ohromné a nadlidské výkony, že by i Franta Kocourek žasl úžasem