zjentek

Proč miluji Emmu Stone tak dlouho?

Den co den jsem nad tím přemýšlel. Sám si to neumím vysvětlit.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Možná že jsi ten…, no tento… GENTLEMAN! ;) Však víš, dát holce kopačky zrovna na vánoce je FAKT blbý. Ono to určitě počká až po Novém roce. ;) :D :D

Další odpovědi
Kepler

Klobouk dolů. Už to trvá pár měsíců, tak to asi bude ta pravá. Škoda že Emma neví, kde je Prajzko a že ji miluješ. Tož za ní zajeď, však to není tak daleko.

marci1

Protože Ti neříká, žes poprskal zrcadlo po holení, neuklidil rozházené ponožky,
zase jsi tak dlouho seděl v hospodě apod. 🙂

dubraro

Platonické lásky mají výdrž. Je to proto, že s milovanou osobou nejsme v přímém kontaktu, nevidíme její chyby a nedostatky, můžeme si ji idealizovat.

hapiky

Jen abys z ní zanedlouho nebyl hotový s nervama!

elkon

To bude chorobou.