Avatar uživatele
Agneta

Kolik čísel udělají muži během svatební noci?

Kolik čísel (sex) udělají třeba za hodinu, když jsou pěkně nadržení?:DDD

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? gagaga, marci1, lota, Nazdar Bazar, gecco před 3443 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Obávám se, že nejčastěji žádné. Možná jedině, kdyby to byla svatba „abstinujících alkoholiků“. Ale možná se mýlím ! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

O „svatební noci“???
;-DDD
Mnozí ani jedno, nejsou tou dobou „nadržení“, ale ´zlití´…
😉
Jinak – asi tě zklamu – ale čím větší „nadrženost“, tím menší výdrž – prostě sexuální zdrženlivost má v tomto kontextu smysl pouze tehdy, máš-li se kde s úspěchem zdržet (abych parafrázoval ´Básníky´).
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Lidi, co se berou, jsou spolu už delší dobu, takže o nějaké nadrženosti myslím nemůže být ani řeč. To spíš, kolikrát se poblIjou 🙂 Správně by to mělo na svatbě být tak, že se ženich s nevěstou v tom nejlepším zvednou a ze svatby odejdou, takže ženich by neměl být opilý, ale myslím, že to stejně nikdo takhle už nedodržuje, všichni se zlijou jak hovádka boží, asi si říkaj – když už jsme kvůli tomu utratili tolik peněz, tak jim to tam přeci nenecháme, ale zas na druhou stranu je pravda, že na to opití má ženich rozlučku se svobodou, prý už dokonce i nevěsty chlastaj dopředu :-O

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

V den i noc svatby jsou dávno na pořadu zajímavější záležitosti, než počet čísel 😁
Být dívkou, nespoléhám se raději proto ani na jedno.
Doplňuji:
Ale i dnes záleží pochopitelně na každé dvojici, jejich sex. zkušenostech, praktikách i konkrétní situaci před svatbou zvlášť.
Tedy všeobecně nelze odpovědět žádným přesným počtem.

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

svatební noc je přežitý pojem z dob, kdy se dodržovalo desatero a měl to být první sexuální zážitek…dnes, kdy spolu ti dva obvykle už dlouho předtím žijí, se na to už na nehraje…není první manželský sex „nic nového“, kvůli čemu by se měla opouštět svatební veselice…takže stejně, a nebo obvykle méně, než jakoukoliv jinou noc…a jak píše správně gecco…čím více nadrženosti, tím rychleji je chlap „nepoužitelný“…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Svatební noc není přece o tom,kolik čísel se udělá,ale že ti manželé budou poprvé spolu jako svoji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

to je odvislý od ženský ..jestli vypadáš jako píšeš, tak s tebou bych dal jedno, utřel ho do závoje a otevřel pěkně lahváče ..ale můžu se taky plést, třeba máš úplně jinou fantazii a to by závoj moh bejt pěkně olepenej
Doplňuji:
..takže o celý budoucnosti si rozhodne nevěsta sama, víš?

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MK44

To se nedá matematicky vyjádřit! Dosvědčit by to mohl Jóna od naproti, který, když se ráno s bolavou hlavou po svatební noci brobudil v posteli s novou tchýní v náručí, zjistil, že není schopen napočítat ani do tří …
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Tolik kolik piv.;-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Banán88

to nikdy nezjistim…
Doplňuji:
a kolik cisel za hodinu???? zrejme jsi Draha jeste nepoznala kvalitniho samce :) za hodinu jedno :) (pocitano od kazde zapocate hodiny, ubytku sil, atraktivity a aktivity partnerky atd atd atd… ) Jestli da nekdo za hodinu vice jak dve „cisla“ tak ma problem :)

Upravil/a: Banán88

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Daves

Třikrát musí stačit 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Tipuju 0, max. 2 za celou noc. Souhlasím s ostatními, že o svatební noci jsou lidé včetně ženicha spíš zlití než nadržení…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Agneta

Funna >>> V Polsku dělají o svatební noci 18 čísel…to je ale katolická zem, tam nemají vůbec žádný sex před svatbou. Do kostela se tam chodit musí, a ve škole mají náboženství…no asi jako v Čechách před 300 lety:DDD

před 3442 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

zjentku >>> se mnou to nemá nic společného…a s tebou taky né. jde jen o odpověď ve smyslu otázky:) nevím, proč ti chlapi myslí stále jen na sebe:)

před 3443 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

hmm, chytrý ..na na kom jinym jsem ti měl uvést ten příklad? To si jako myslíš, že se třeba bolak nebo huxa zajde zeptat souseda, jak je nadrženej, než ti tady vpíše odpověď? To je hodně relativní, protože stejnej chlap může mít hodně velkej rozdíl v číslech u svý nevěsty a nebo třeba u nevěsty svýho nejlepšího kámoše ..tohle tady fakt nezměříš, tak mi alespoň jednou věř Agneta!

před 3443 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

tak jóóó… A u „nevěsty svýho nejlepšího kámoše“? KOLIK ?:DDD

před 3443 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

to já nedělám ..to raděj tebe a tu záclonu ..nebo závoj

před 3443 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

…končím…jdu dělat něco duchaplnějšího, než diskutovat se zjentkem:D

před 3443 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

do prčic tak co ti mám říct, když mně doma vždycky říkaj: „tak dobře, ale jednou a dost“ ..tak jak si mám asi sečíst, co snesu, ty chytrá :o

před 3443 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

Tak už zase s tou otázkou nikdo nehne … jako včera , kdy to Baromut formulovala ještě konkrétněji, než teď já… a do mně se pak pouštěli :kolik čísel prý udělám já na studeném psím čumáku?

před 3443 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ten který je

Já už to mám za sebou – já už odpověděl.;-)

před 3443 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

takže boláku, zjentku a huxo – jste na řadě !!! :DDD

před 3443 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

jak jako já ..copak já jsem vdanej?

před 3443 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

nebo registrovanej .. ? :o

  • iv-

před 3443 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

gagagagaga- to je švanda ..bych tě nabod jak shnilou hrušku

před 3443 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

teda né na řadě u mně v ložnici… ale co se odpovědi týká:DDD

před 3443 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

zjentku, ty teď torpéduješ a zatloukáš, prostě nechceš dát odpověď. to musíme počkat na boláka :DDD

před 3443 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

to je zas diskuse ..tady ať kulturní člověk raděj nejde

před 3443 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Banán88

… nekdo me volal? :D

před 3443 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví