Filip_.

Co myslíte, že je lepší jako první dravec pro sokolníka: káně Harrisova, nebo rudocasá?

Myslíte si, že je jako první dravec na sokolnictví Káně Harrisova/rudo­ocasá? A případně samec/samice. Můj názor je, že je lepší Harris, protože je trochu klidnější. (Nebojte, zabývam se tím už 8 let a jsem pořádně rozhodnutý)

Nejlepší odpověď
cochee

Můžeš, básníku, říci, co jsi tím chtěl říci? Nějak se v tom tvém textu vůbec neorientujeme (nebojím se promluvit i za ostatní).

Další odpovědi
Kelt

Ale kdyby ses zabýval trochu více mateřským jazykem, tak bys znal vyjmenovaná slova a slova odvozená a tam je třeba být, bývat, zabývat se. Pokud máme souvětí, obsahující vedlejší větu, tak ji oddělíme čárkou. A řadová číslice se do nadpisu moc nepoužívá.
A taky je možné, že si pleteš publikum.

Mc Merkurion

… z tebe budou mít češtináři radost …