briketka10

Co myslíte, mohou zobat ptáčci kukuřičný kuskus?

Zbyl mi kuskus záruku má do 4/20. Mohu ho nasypat ptáčkům?

Pro pána Jána, já se špatně mrkla na pytlík.
Všem de moc omlouvám.
Nezlobte se.

Nejlepší odpověď
zjentek

Pšenice a tvrdé obilí vůbec je pro ptáky na prd. Do krmítek dáváme mastná semena (slunečnice, ořechy) pro menší ptactvo a po zemi sypeme vločky pro kosy. Takhle to radí ptákologové. Vločky se dají volně sehnat ze všech čtyř zákl. druhů obilí.

Další odpovědi
Kepler

Sice nevím, co to je, ale zkus to! Schválně, co to s nima udělá.

doplněno: tak každopádně je to z obiloviny a jestli tam nic navíc (kromě éček) není, tak by to ptactvu uškodit nemělo.

nyjono

Na obalu by mělo být složení. Není to jen kukuřice, tak tam mrkni, co, krom té kukuřice, to obsahuje.

briketka10

To nesouvisí z otázkou, ale od rána u nás něco vrtaj
a přeskakuje internet. Chvilku jde pak zas ne. Sem
z toho nervózní. U stahování filmu sem držela kabel,
jak blbec a film se stahoval tři hodiny. Sakrbléé.

zjentek

To jsem dělal naposledy na vojně. Držel jsem kabel s anténou za televizí, když mazáci seděli před televizí!

briketka10

To si měl zábavu na guvňo :(
Aspoň Ti dali pak na chvilku
pokoj néé?

briketka10

Je to vegan kukuřično-rýžový kuskus, malilinkatý kuličky
o rozměru 1mm. Táák nevím, jestli jim to mohu nasypat,
aby se třebas nenafoukli a nechcípli po napití. To bych si
neodpustila. Takhle o svátcích. Poraďte mi ale vážně.

zjentek

Zkus udělat kompromis- rozhoď ten kuskus po hrstech někam naširoko do trávy. Žádný ptáček se nepřezobe a všichni budete bez výčitek. (;(;(;

briketka10

No vidíš ani já sem to nenašla až sem se pořádně
mrkla na ten pytlík a docvaklo mi, že to je kuskus
a to je vélký rozdíl! Ten můj je z kukuřice.
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Kuskus