dust8

Co může způsobovat, že se i během krátkého hovoru přes mobil po cca půlminutě hovor prostě sám od sebe utne?

Není to, že by mě to někdo zavěsil. To jsem si ověřil, když jsem volal znovu zpět. Baterku jsem měnil před pár měsíci, takže tou by to být nemělo. Mobil byl vždy tak z půlky nabitý. V čem by mohl být problém? Hovor jsem určitě omylem nepoložil, protože vždy při hovoru držím mobil, tak abych se nedotýkal klávesnice.

Nejedná se o chytrý mobil, ale ještě klasický, který mi vyhovuje a dostačuje. Chytrý ani nepoužívám i když jeden mám. Rád bych nějak pořešil tenhle starší, protože z něj chci volat.

Odpovědi
Kryšpín

Ztráta signálu, stará simka, tovární nastavení možná hardware.