LubosHa

Co momentálně čtete?

Nejlepší odpověď
anonym

Tvoji otázku!

Další odpovědi
quentos

mám rozečteny dvě knihy zároveň – „Korespondenci V+W“ III. díl a „Pole“ Kevina Mahera. „Korespondence“ má totiž tak specifický ráz, že na ni není vždy nálady, tož jsem to holt vyřešil tímto způsobem.

JohankaDl

Proč muži milují potvory, ale jestli hledáš inspiraci pro sebe, tak to asi nepomůžu :D

Zdroj: http://www.al­batrosmedia.cz/proc-muzi-miluji-potvory.html

Drap

Roman Tradič: Cesty do posvátné hory

Stingo

Anita Moorjani – Musela jsem zemřít

Kelt

Dan Brown . Pavučina lží

markos111

Bezchybná

RyuzakiKate

Haruki Murakami – 1Q84 (kniha 3)

kesim

Hra o trůny