straširybka

Co milujete a co nesnášíte?

Jaké jídlo je pro vás to, co můžete pořád a nikdy neomrzí nebo nepřestane chutnat? A jaké naopak nesnášíte? Co byste nikdy nesnědli?
Já miluju fazolky na smetaně a řízek se salátem, ale sním skoro všechno.
Nedala bych do pusy tatarák, protože je syrový a vůbec, vše nedovařené a taky bůček, protože je to bůček, chutná asi dobře, ale ja bych nemohla. Tatarák je dobrý, ochutnala jsem, chtěla jsem vědět, co na tom lidi maj. V zápětí se mi zvedl žaludek při pocitu, že to je syrové 😁
Pepo, jestli to strčíš do huby, tak už ti v životě nedám pusu 🙂

Nejlepší odpověď
rynek878

U mne seznam jídel,které nemám rád,by byl asi prázdný,samoz­řejmně,že myslím běžná jídla co se v naši domácnostech vaří,zkrátka co dostanu na talíř,tak sním a ještě vždy tvrdím,jak jsem si pochutnal,to myslím pokaždé vážně.

Další odpovědi
martina1

Seznam co všechno nesnáším bych psala asi do rána,ale tatarák jsem neochutnala a nikdy neochutnám.Další věc co nepozřu,ikdybych hlady umírala je cokoli s koprem.Okur­ky,omáčku dresing apod.
Miluju kuře a těstoviny na milión způsobů.A taky pivo:-)

iceT

JSEM VSEZRAVEC,TAKZE SNIM SKORO VSECHNO.TATARAK JSEM JESTE NEOCHUTNALA,NEMAM RADA COCKOVOU POLEVKU.
Doplňuji:
A TAKY MI NECHUTNAJI MORSKE POTVORY,JAKO JSOU SKEBLE A CHOBOTNICE,JINAK RYBY RADA MAM.

ten který je

Mám rád kuře,smažený sýr,smažené žampiony,řízek.Co nemám rád je žemlovka,ovocné knedlíky a vařenou mrkev.Když je ale opravdu hlad tak sním všechno.

anonym

Jsem vsezravec-nic mi nevadi,pouze rychle bufety obchazim.

panenka

Nemám ráda bůček,Fazole,jinak jím všechno.

Jahoda

Já nejím vnitřnosti, plněné papriky a možná by se ještě něco našlo. Ale toho, co nejím, není moc. Jinak spapkám vše 🙂
Doplňuji:
Tatarák jsem měla a nebyl špatný. Jen si ho dám za pěkně dlouho 🙂

Jinak z těch nejoblíbenějších jídel to jsou: Biftek, řízek, žraločí maso (maso ze žraloka je vynikající – doporučuji), pizza, špagety apod 😛

elektrikář

Je to věc názoru, a zvyku. Třeba hrách mi zošklivili ve školní jídelně,sním jej ale nepochutnám si ale přitom hrachová polívka mi chutná.Lečo nám dávali z konzervy ale když jej udělala máma doma bylo to úplně něco jiného.Bavil jsem se jednou z Číňanem co mají dobrého na černých vejcích,odpovědělje to stejné, jak mi vlastně můžem jíst zkažený tvaroh. /sýr/

lilibou

do nedavna jsem nesnasela houby ale jelikož jsem je pry jako mala jedla,tak jsem se je naučila jíst znovu..a ted je dávám temer vsude..jím všechno,jen syrové maso bych nepozřela..