Avatar uživatele
straširybka

Co milujete a co nesnášíte?

Jaké jídlo je pro vás to, co můžete pořád a nikdy neomrzí nebo nepřestane chutnat? A jaké naopak nesnášíte? Co byste nikdy nesnědli?
Já miluju fazolky na smetaně a řízek se salátem, ale sním skoro všechno.
Nedala bych do pusy tatarák, protože je syrový a vůbec, vše nedovařené a taky bůček, protože je to bůček, chutná asi dobře, ale ja bych nemohla. Tatarák je dobrý, ochutnala jsem, chtěla jsem vědět, co na tom lidi maj. V zápětí se mi zvedl žaludek při pocitu, že to je syrové 😁
Pepo, jestli to strčíš do huby, tak už ti v životě nedám pusu 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, Jahoda, anonym, rynek878, flodur, elektrikář, iceT před 5013 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

U mne seznam jídel,které nemám rád,by byl asi prázdný,samoz­řejmně,že myslím běžná jídla co se v naši domácnostech vaří,zkrátka co dostanu na talíř,tak sním a ještě vždy tvrdím,jak jsem si pochutnal,to myslím pokaždé vážně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
martina1

Seznam co všechno nesnáším bych psala asi do rána,ale tatarák jsem neochutnala a nikdy neochutnám.Další věc co nepozřu,ikdybych hlady umírala je cokoli s koprem.Okur­ky,omáčku dresing apod.
Miluju kuře a těstoviny na milión způsobů.A taky pivo:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

JSEM VSEZRAVEC,TAKZE SNIM SKORO VSECHNO.TATARAK JSEM JESTE NEOCHUTNALA,NEMAM RADA COCKOVOU POLEVKU.
Doplňuji:
A TAKY MI NECHUTNAJI MORSKE POTVORY,JAKO JSOU SKEBLE A CHOBOTNICE,JINAK RYBY RADA MAM.

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Mám rád kuře,smažený sýr,smažené žampiony,řízek.Co nemám rád je žemlovka,ovocné knedlíky a vařenou mrkev.Když je ale opravdu hlad tak sním všechno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jsem vsezravec-nic mi nevadi,pouze rychle bufety obchazim.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Nemám ráda bůček,Fazole,jinak jím všechno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Já nejím vnitřnosti, plněné papriky a možná by se ještě něco našlo. Ale toho, co nejím, není moc. Jinak spapkám vše 🙂
Doplňuji:
Tatarák jsem měla a nebyl špatný. Jen si ho dám za pěkně dlouho 🙂

Jinak z těch nejoblíbenějších jídel to jsou: Biftek, řízek, žraločí maso (maso ze žraloka je vynikající – doporučuji), pizza, špagety apod 😛

Upravil/a: Jahoda

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Je to věc názoru, a zvyku. Třeba hrách mi zošklivili ve školní jídelně,sním jej ale nepochutnám si ale přitom hrachová polívka mi chutná.Lečo nám dávali z konzervy ale když jej udělala máma doma bylo to úplně něco jiného.Bavil jsem se jednou z Číňanem co mají dobrého na černých vejcích,odpovědělje to stejné, jak mi vlastně můžem jíst zkažený tvaroh. /sýr/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lilibou

do nedavna jsem nesnasela houby ale jelikož jsem je pry jako mala jedla,tak jsem se je naučila jíst znovu..a ted je dávám temer vsude..jím všechno,jen syrové maso bych nepozřela..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek