Beer4Real

Co máte za vzdělání?

Tato stránka je o sdílení zkušeností a vědomostí takže by mě vzhledem k velkým znalostem zdejších uživatelů zajímalo kdo má co za školu.
Doplňuji:
Ocko: ta otázka tu být už mohla, ale já sem tu nový takže mě nemůžete nic vyčítat :) Jestli je položení téhle otázky podvod tak kéž by bylo takových podvodů nejvíc, svět by byl hned hezčí místo :)

Nejlepší odpověď
mojitek

nedokončené základní vzdělání

nA výc sem nemjel,nooo

Další odpovědi
mosoj

základní vzdělání

VUML a nyní se připravuji na státní maturitu důchodců. Jenom nevým jaký volitelný předmět si mám vybrat. Asi to bude kurz přežití !!!
Doplňuji:
Vždyť to říkám, nevím a nevým .

quentos

vysoká škola

angličtina na FF MU. Ve svém oboru dokonce pracuju, což se dneska poštěstí málokomu, a už vůbec málokomu se poštěstí, aby ta práce byla zároveň koníčkem, bavila ho a naplňovala, což ta má rovněž splňuje.

led

Traktor

Monológ vzdelanca:
„predzákladné vzdelanie, základné vzdelanie, pozákladné vzdelanie, táto škola, hentá škola, ďalšia škola, škola, škola, kurz, rekurz, dekurz… Ále naložte to všetko…
Musela som si zobrať na to traktor s vlečkou, preberte si to a kde vám to vysypem?
Čo som doviezla? No, predsa tie školy…
Ešteže táto otázka tu už bola viackrát, tak som to mala v balíkoch…“

Conchus

vysoká škola

Doplňuji:
Absolvoval jsem s vyznamenáním Vysokou školu bačovskou. Měli jsme tam tři předměty:

  • vyhanianie
  • nahanianie
  • MARXISMUS-LENINISMUS

venkovan

Traktor

To je zajímavé vzdělání.
Chápu to dobře, že je to vzdělání ve smyslu obyčejný selský rozum?

manon

nedokončené základní vzdělání

Doplňuji:
Jejej, já se překlikla :) Pravda je, že mám téměř všechna uváděná vzdělání :)

anonym

Traktor

Rozhodně je to vzdělání, které mi dalo ze všech ostatních nejvíc zabrat. Byla to škola soukromá a byla drahá ( nová vrata, kus plotu, blatník u auta..)

Damiana

vysoká škola

Sice jsem vystudovala v Praze, ale tahle ulice v Plzni má k mé alma mater tááák příznačné jméno…:-)
http://www.psc­.cz/cz/Plzensky-kraj/Plzen-mesto/Plzen/Cvo­karska/

pizlicka

střední škola - vyučen

mechanik elektronickych zarizeni-slaboproud.ale v tomto oboru nepracuji.natacim svatby,a spol.akce.

radce

střední škola - maturita

elektro slaboproud, zaměření na počítače
v roce 1980 těch průmyslovek (ani počítačů) moc nebylo 🙂

johana 56

Traktor

Bez „obyčejného selského rozumu“ by hospodářství moc dobře nefungovalo…

BANAN93

střední škola - maturita

Doplňuji:
Programátor CNC strojů

Michal Kole

střední škola - maturita

Doplňuji:
obor Strojírenství
Před tím jsem se vyučil elektrikářem silnorproud.

Mám to na svém webu napsáno 🙂

anonym

Traktor

Doplňuji:
Střední odborné učiliště zemědělské. Tři roky s výučním listem, ale ten už nemám.

Poklička

střední škola - vyučen

honza19hk

vysoká škola

Doplňuji:
ČVUT

J.Bulíková

střední škola - maturita

Doplňuji:
Střední škola strojírenská a dopravní

anonym

střední škola - maturita

Taky ještě nevíš, že se tu nemají klást stále dokola stejné otázky? S touto Tě už dávno předběhl Michal Kole a nejen on.
Pracuj trochu s vyhledávačem a nepokládej stejný dotaz, jaký už tu padl. Bere se to podle pravidel za podvod.
Doplňuji:
Mýlíš se, vyčítat ti mohu a nejen já – ignoraství pravidel a kodexu, které sis měl projít při registraci své osoby na tomto serveru. Pokud míníš obhajovat jakýkoliv podvod, tak to něco vypovídá o tvém charakteru. No a to, že nemůžeš vědět, že taková otázka už tu padla víckrát, to je opět o tom, že sis nepročetl pravidla. Kdybys to udělal, tak bych tu nemusela vypisovat nic já. Ty by sis před položením otázky otevřel stejné téma ve vyhledávači a zjistil, že stejný dotaz už tu padl. Jenže toto jsi zjevně neudělal a teď máš ještě snahu svou chybu omlouvat. Věř tomu, že jakýkoliv podvod je JENOM PODVOD. Příště raději o takových věcech nediskutuj, přijmi výtku a snaž se pro další působení zde poučit. Věřím tomu, že u další otázky si už pohlídáš, aby nekopírovala něco, co zde už dávno bylo zodpovězeno.

VLV

vysoká škola

jendahun

střední škola - maturita

Jak na to odpovědět? Vyučen,pak střední škola maturita a traktor taky.Ještě motorová pila,křovinořez a smeták.
Doplňuji:
Ještě operátor Vaz 2101 a strojvůdce Peugeot 106.Příležitostný gynekolog,ale na to nemám papíry.

GM

střední škola - maturita

novinář

střední škola - vyučen

led

ad ocko,
ak by neznalosť a nepochopensť bol braný ako dokázaný podvod (vo vašej odpovedi ste hneď odsúdili (bez súdu a poľahčujúcich okolností) ako podvodníka, boli by väznice plné odsúdených podvodníkov.
Táto stránka má v prvom rade pomáhať a nie odsudzovať!
Spôsob vašej kritiky, miesto slušného upozornenia, skôr posiela preč záujemcov o túto stránku. To sa volá ´záporná reklama´.

GM

Nevím, co dává ockovi právo takto moralizovat a odsuzovat, kvůli takovým na tyhle stránky už skoro nechodím. Proti ockovi je dr.Axl učiněný břídil.

johana 56

Při tom věčném kázání se snad i ten traktor staví poslušně do pozoru na „zadní“.

aramah

No asi to sem nepatří ale já se šeredně uklikla. ☹
U jedné odpovědi s kterou prostě nemůžu souhlasit a s dodatkem už vůbec ne.

aramah

Jéé já nenapsala s jakou odpovědí.
Odpověď — ocko

anonym

aramah .. uz jsem Vam chtela psat do vnitrni posty ( i kdyz ji nepouzivam ) .. jestli i vy uz taky nechlastate ! :)) tak to jste me ulidnila, ze to byl preklik .. :) -iv-

aramah

  • iv- ujela mi ruka ale zatím nepiji, i když něco tady bych ráda spláchla skleničkou :)))

Damiana

to Bear4real: Vůbec se nějakým mentorováním nezabývej – tady nejsi v práci (v CIA), nikdo tu není tvůj nadřízený a nikomu svou otázkou neublížíš. Ptej se třeba posté – jmenuje se to tu Odpovědi – a tu nesmyslnou poznáš vždycky podle toho, že dotyčný neodpoví na tvou otázku, ale začne ci(n)tovat pravidla. A pak – lidé se tu mění a každého spíš zajímají názory těch současných – pokud se jedná spíš o názorovou, než o jednoznačnou věc – třeba kolik je nula a nula.

Beer4Real

Ocko dívej, už od registrace vím že ty si tady považována za nejmoudřejší členku, ale to mě je úplně jedno. Pokud se ti má otázka nelíbí tak ji dej nahlásit nebo požádej admina o zrušení mého účtu. Já se rozhodně nemám za co omlouvat, prostě jsem chtěl tuhle otázku položit a chtěl jsem aby mi lidé odpověděli a to je vše. Mám na starosti jiné vážnější věci než řešit to že jsem udělal tenhle OBROVSKÝ podvod tím že sem si dovolil položit jednu stupidní otázku. Nazdar

GM

Moje řeč.

anonym

Beer4Real .. to mi musite vysvetlit : jak jste to myslel, ze je tu ocko povazovana za nejmoudrejsi clenku ??
… za sebe muzu tedy prohlasit, ze za me je povazovana za nejhloupejsi .. ! ja ji jsem tesne v patach .. :) .. ona si totiz jen rada hraje na chytrou .., ale ukazuje zatim pravy opak .. neni tady moc oblibena – je to nejvetsi kamaradka s nasim Dr. A. .., tak to mluvi snad za vse ..
P.S. i ja byla – skoromanzelka Doktora , ale pak ho neco prastilo po palici a preorientoval se k par dalsim zavistivcum zde …
budte tady, zustante s nami a sam uvidite .. klidne s nami chatujte ..
:)) -iv-

Beer4Real

myslel jsem to spíš ironicky :) ona tu chce pouze neustále sjednávat pořádek, takže tu často opravuje a kárá ty „hloupé nové členy“ a to mě vadí. Mě tahle stránka slouží jako poradna a nehodlám se tu s někým hádat, protože v reálném životě si toho užiju i tak dost. Komunita lidí je tu dobrá, výjimky se najdou všude :)

anonym

. nikdo si tu z ni nic nedela, tak ani vy ne .. berte to jako reality show .. :) ja se tim ( ji ) bavim. :) -iv-

hanulka11

  • iv-II :D:D:D:D

Beer4Real

Ocko dívej, už od registrace vím že ty si tady považována za nejmoudřejší členku, ale to mě je úplně jedno. Pokud se ti má otázka nelíbí tak ji dej nahlásit nebo požádej admina o zrušení mého účtu. Já se rozhodně nemám za co omlouvat, prostě jsem chtěl tuhle otázku položit a chtěl jsem aby mi lidé odpověděli a to je vše. Mám na starosti jiné vážnější věci než řešit to že jsem udělal tenhle OBROVSKÝ podvod tím že sem si dovolil položit jednu stupidní otázku. Nazdar

hanulka11

Touto otázkou jsi určitě nic nepokazil, protože je tu tolik nových , že v tom předešlém dotazu určitě nepsali.
To je zase jen mentorování ocka- to ona si neodpustí.

Beer4Real

Dík Hanulko 😉

Sůwa

Připojuji se k Hanulce, od rána jsem čekala, kdy se >ocko< vytasí s kodexem 😁, nějak pořád nemůžou s Dr.A pochopit, že tu ostatní nejsou pro sbírání bodů. Upozornění ale zásadně dávají do bodované části a pak se vzájemně ohodnotí. Jak dojemné…

hanulka11

Pravda pravda Sůvo, ale nejen to..... mě už je divné, že jim to není trapné to neustálé kázání – fuj jak je to odporné upomínat – já bych radši někam zalezla.

anonym

hanulko .. vzdyt oni si vzajemne nekam lezou " kam .. ? . to nemusim snad ani psat ! :)
.. i kdyz : Dr. obas .. ale ocko ? ta uz tam vlezla a uz ani nevylejza ! :) tesim se na jeji reakci a jeho erekci .. jdu si pro hajzl papir. ! -iv-

hanulka11

  • iv-II máme asi smůlu- ona přeci na diskuze nechodí:D:D:D

anonym

no.., aby neprekvapila .. ta uz se ted urcite radi … a sepisuje roman . ! tak aby jsme ji nekrivdily ! :)
.. at klidne pise … stejne to nikdo cist nebude ! :)
.. ona si vazne mysli, ze s tou buzeraci tu udela poradek … doufam, ze v duchodu nebudu taky takova … vzdycky si vzpomenu na ni .. !
:) -iv-

hanulka11

teda ocko, to jsi ale přehnala v doplnění tvé otázky, měla by sis uvědomit, že se jen zesměšňuješ nebo máš snad razítko na kázání tady – už jsi všem jen pro smích