Avatar uživatele
nesnasims

Co máte nejraději na Vánocích?

Jestli jiné, tak pište i doplňujte do komentů

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Elk, franku před 4155 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Jiné

když jsem byla malá, tak se mi Vánoce líbily
dnes je to fraška a předvádění o dárcích a ty
hypáče plný front nesnáším to, lidi, jak se
cpou, ulice přeplněný ve městě brr.. :((

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Jiné

Až už vše skončí a vše se vrátí do normálních kolejí

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sůwa

Nemáte rádi Vánoce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Jiné

Sníh, pokud je a především kapra se salátem 😁.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
radce

Nemáte rádi Vánoce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
franku

Vánoční pohodu

Doplňuji:
Ale málokdy se ji podaří udržet,dnes je to moc komerční záležitost.Jinak medvědí pracny a salát.

Upravil/a: franku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Jiné

Doplňuji:
Že jsou za náma. Zbytečný zmatek, koledy na každém rádiu, lidi se chtějí tvářit jako milí, navštěvují se, protože celý rok na sebe nemají čas a chtějí to jakoby odčinit nebo na to kašlou… Přetvářka radosti a pohody, navíc teď ten přiblblej santa klaus / píšu zchválně s malým s + k /. Je to jenom kšeft a stejně nevíte přesně, čím uděláte svým blízkým radost. Koupíte dárky, pak se tváří, že jsou zpokojeni a záhy vás možná i pomluví.
Třeba jsem trochu zkeptik, ale je fakt, že jsem vánoce rád měl…

Upravil/a: Elk

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Amie

Jiné

Doplňuji:
Na Vánocích? Asi všechno co s nimi souvisí ať to je vůně cukroví, sníh, tlačenice v obchodech nebo pokus neshodit Vánoční stromeček při zdobení. Už vám někdy spadl?

Upravil/a: Amie

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Nemáte rádi Vánoce

Já slavím Saturnálie, žádné Vánoce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sevos

Jiné

Doplňuji:
Zabíjačka.

Upravil/a: sevos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Putra

Cukroví a jiné dobroty

Doplňuji:
Prostě všechno jídlo:))

Upravil/a: Putra

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Vánoční pohodu

Miluji Vánoce! Jsou to mé nejoblíbenější svátky. Naprosto si užívám pohodu s milovaným mužem, pečeme „spolu“ cukroví, schováváme před sebou dárečky, jdeme tančit, večeříme, procházíme se zasněžnými lázněmi…doma pak posloucháme swing, při svíčkách si povídáme a popíjíme nealko sekt nebo svařák…nádhera…už se moc těším…:-)
Jsou to krásné svátky, romantické, něžné – a to právě dost lidí nezvládá. Buď je ta atmosféra tak moc „spaluje“, že se raději obrní nepřístupnou slupkou nebo vše shodí na komerci, jen aby nebylo vidět, jak jsou smutní a sami…
Každý svátek je jen o tom, jaký si ho uděláme my. Jestli budu dopředu zpruzená a budu myslet na to, jak je všechno na mě, nad dárky se budou blízcí ofrňovat, bude to stát peníze, je to jen pár dní – tak co z toho…Je to škoda. Člověk se tak zbytečně připravuje o pohodu, kterou by mohl zažít – když by se o ni sám zasloužil a udělal si ji podle sebe. Ještě nic nezačne a už být otrávený? Nebo je to tím, že se toho ode mě moc čeká, já bych rád vyhověl, ale moc to nezvládám nebo jen nemám nikoho, s kým bych byl šťastný? Neznám nikoho, kdo – když by měl vedle sebe romantickou osobu, která by mu vykouzlila upřímnou radost a štěstí – by byl natolik zapšklý a zatvrzelý, že by to celé zkazil. Možná se někdo najde, ale to je pak opravdu citový mrzák, který si nezaslouží to, aby pro něj někdo plýtval svým optimismem a láskou. Co z toho života pak člověk má, když sám dobrovolně zabíjí to, co by mohl mít krásné – jen díky falešné přetvářce? Škoda…
Stačí se inspirovat u opravdu malých dětí. Těm je toho ukradeno hodně, ale jak se dovedou radovat z krásného stromečku, sněhu, dobrůtek, dárečků, prskavek, pohádek… Člověk by měl přestat být tak moc dospělý, pesimistický, odmítavý a cynický – nejenže otráví každého kolem sebe, ale nakonec zůstane úplně sám…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

Nemáte rádi Vánoce

to,ze je neslavim,a jdu proti proudu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DusanOrlik

Cukroví a jiné dobroty

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Katusa

Jiné

Letos jsem začala s přípravama na Vánoce opravdu včas, takže již teď mám většinu dárků a mám z nich dobrý pocit- tedy pocit, že obdarované potěší. Těším se na jejich radost a taky na to, že budeme mít víc času na sebe i své koníčk a zájmy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwrana

Jiné

Doplňuji:
Že nemusím do práce.Dokud byly děti malé,tak se mi nejvíce líbilo,jak se hrozně těšily na rozbalování dárků a jak jim potom zářily oči.

Upravil/a: iwrana

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek