nesnasims

Co máte nejraději na Vánocích?

Jestli jiné, tak pište i doplňujte do komentů

Nejlepší odpověď
briketka10

Jiné

když jsem byla malá, tak se mi Vánoce líbily
dnes je to fraška a předvádění o dárcích a ty
hypáče plný front nesnáším to, lidi, jak se
cpou, ulice přeplněný ve městě brr.. :((

Další odpovědi
Drap

Jiné

Až už vše skončí a vše se vrátí do normálních kolejí

Sůwa

Nemáte rádi Vánoce

www

Jiné

Sníh, pokud je a především kapra se salátem 😁.

radce

Nemáte rádi Vánoce

franku

Vánoční pohodu

Doplňuji:
Ale málokdy se ji podaří udržet,dnes je to moc komerční záležitost.Jinak medvědí pracny a salát.

Elk

Jiné

Doplňuji:
Že jsou za náma. Zbytečný zmatek, koledy na každém rádiu, lidi se chtějí tvářit jako milí, navštěvují se, protože celý rok na sebe nemají čas a chtějí to jakoby odčinit nebo na to kašlou… Přetvářka radosti a pohody, navíc teď ten přiblblej santa klaus / píšu zchválně s malým s + k /. Je to jenom kšeft a stejně nevíte přesně, čím uděláte svým blízkým radost. Koupíte dárky, pak se tváří, že jsou zpokojeni a záhy vás možná i pomluví.
Třeba jsem trochu zkeptik, ale je fakt, že jsem vánoce rád měl…

Amie

Jiné

Doplňuji:
Na Vánocích? Asi všechno co s nimi souvisí ať to je vůně cukroví, sníh, tlačenice v obchodech nebo pokus neshodit Vánoční stromeček při zdobení. Už vám někdy spadl?

Lucijej

Nemáte rádi Vánoce

Já slavím Saturnálie, žádné Vánoce.

sevos

Jiné

Doplňuji:
Zabíjačka.

Putra

Cukroví a jiné dobroty

Doplňuji:
Prostě všechno jídlo:))

Damiana

Vánoční pohodu

Miluji Vánoce! Jsou to mé nejoblíbenější svátky. Naprosto si užívám pohodu s milovaným mužem, pečeme „spolu“ cukroví, schováváme před sebou dárečky, jdeme tančit, večeříme, procházíme se zasněžnými lázněmi…doma pak posloucháme swing, při svíčkách si povídáme a popíjíme nealko sekt nebo svařák…nádhera…už se moc těším…:-)
Jsou to krásné svátky, romantické, něžné – a to právě dost lidí nezvládá. Buď je ta atmosféra tak moc „spaluje“, že se raději obrní nepřístupnou slupkou nebo vše shodí na komerci, jen aby nebylo vidět, jak jsou smutní a sami…
Každý svátek je jen o tom, jaký si ho uděláme my. Jestli budu dopředu zpruzená a budu myslet na to, jak je všechno na mě, nad dárky se budou blízcí ofrňovat, bude to stát peníze, je to jen pár dní – tak co z toho…Je to škoda. Člověk se tak zbytečně připravuje o pohodu, kterou by mohl zažít – když by se o ni sám zasloužil a udělal si ji podle sebe. Ještě nic nezačne a už být otrávený? Nebo je to tím, že se toho ode mě moc čeká, já bych rád vyhověl, ale moc to nezvládám nebo jen nemám nikoho, s kým bych byl šťastný? Neznám nikoho, kdo – když by měl vedle sebe romantickou osobu, která by mu vykouzlila upřímnou radost a štěstí – by byl natolik zapšklý a zatvrzelý, že by to celé zkazil. Možná se někdo najde, ale to je pak opravdu citový mrzák, který si nezaslouží to, aby pro něj někdo plýtval svým optimismem a láskou. Co z toho života pak člověk má, když sám dobrovolně zabíjí to, co by mohl mít krásné – jen díky falešné přetvářce? Škoda…
Stačí se inspirovat u opravdu malých dětí. Těm je toho ukradeno hodně, ale jak se dovedou radovat z krásného stromečku, sněhu, dobrůtek, dárečků, prskavek, pohádek… Člověk by měl přestat být tak moc dospělý, pesimistický, odmítavý a cynický – nejenže otráví každého kolem sebe, ale nakonec zůstane úplně sám…

pizlicka

Nemáte rádi Vánoce

to,ze je neslavim,a jdu proti proudu.

DusanOrlik

Cukroví a jiné dobroty

Katusa

Jiné

Letos jsem začala s přípravama na Vánoce opravdu včas, takže již teď mám většinu dárků a mám z nich dobrý pocit- tedy pocit, že obdarované potěší. Těším se na jejich radost a taky na to, že budeme mít víc času na sebe i své koníčk a zájmy

iwrana

Jiné

Doplňuji:
Že nemusím do práce.Dokud byly děti malé,tak se mi nejvíce líbilo,jak se hrozně těšily na rozbalování dárků a jak jim potom zářily oči.