vivatis

Jaký svátek máte nejradši?

Nejlepší odpověď
led

Silvestr

Chýba mi tu 6.možnosť – iná odpoveď.
6. iná odpoveď, žiadny z menovaných, stali sa z nich už nie sviatky zábavy, ale sviatky komercie.

Další odpovědi
quentos

Vánoce

těžko říct, ale je fakt, že nikdy si není rodina tak blízko, jako právě na Vánoce, ohledně kouzelné atmosféry se s nimi taky nic nemůže měřit. Na Velikonoce a Silvestra je v ulicích moc ožralých a Halloween a Valentýn jsou dovezené zahraniční trapárny…

Illines

Velikonoce

briketka10

Velikonoce

Velikonoce, protože jsou to svátky jara a všechno kvete a chybí mi další možnosti co třeba jmeniny ---narozeniny---vžďyť každý nemusí slavit Halloween či Valentýn..

hanny 2

Vánoce

SonsyMite

Vánoce

Heřman

Vánoce