bobánek

Co máte naplánovaní na víkend?

Nejlepší odpověď
www

Uvařit si hodně dobrej vuřtguláš!
Vše mám už nakoupeno a těším se převelice 🙂.

Další odpovědi
hanny 2

Zítra jedem lyžovat a v neděli celá rodina na oběd do restaurace na „Uzená marinovaná pečená žebra, hořčice, křen, chléb“.Mňam.....

Rocker

Bruslení na Ovocném trhu

ReHu

Budu se hodně dlouho válet a pít hodně čaje, abych se trochu zotavila.
Také potřebuju něco dorazit do pondělka, tak také půjdu na pár hodin do práce.

venkovan

Přemýšlím jestli se na mráz budu dívat z vnitřní a nebo vnější strany oken. A podle toho se budu pohybovat.

anonym

něco

Damiana

Půjdu na bál. Plesová sezóna je v plném proudu!