PepaZNEDepa

Co mám hrát ve 13 letech?

Ahoj, je mi 13 let a můžu hrát hry jenom do 13 let. Proto bych byl rád za každou hru. Byl bych radši kdyby to bylo zdarma, ale zaplatím maximálně 30€.

Počítač je dost výkonný

Nejlepší odpověď
agentpv

Tak ve 13 jsme hrávali s holkama flašku, vadí nevadí, uměl jsem vyrobit už docela kvalitní prak, opravit kolo, vydávali jsme se pěšky na výlety do okolních polí, větrolamů, stavěli bunkry, za zimní tmy chodili se svíčkou po hřbitově, vozili papír a železo do sběrny, sbírali a sušili bylinky (povinně pro školu, ale za peníze), lepily plastová letadla, papírová auta…
a žádný počítačový krám nám nechyběl !!!

Další odpovědi
nyjono

Třeba vybíjenou. Stačí pár kamarádů nebo kamarádek.
Ve 13 v září? Několikrát týdně trenink lehké atletiky, a odpolko přečíst knížku… to byly krásný časy.

terry

Můžeš si třeba zopakovat češtinu, když ještě nevíš, že se za otázkou píše otazník.
A platit za doučování bys klidně mohl českými korunami.

Drap

Zkus člověče nezlob se

ivzez

Zatím je krásný podzim, většinu volného času
bys měl trávit na čerstvém vzduchu, nejlépe sportem.

Hry bych poradila logické → klidně stačí hledání min (Minesweeper)
ve Windows i Linuxu, Sudoku a MahJongg také existují pro oba systémy.
A dají se najít i zdarma (freeware).

Těch 30 € sis asi nevydělal, nevyhazuj je „za blbosti“.

FelloGamerYT

Jde hlavně o to co tě baví,
ale doporučuji Fortnite,Pubg nebo Fifu.
Pokud máš opravdu výkonný počítač,tak zkus Forzu Horizon 4

30€…??
To ne,takhle zbytečně neutrácej