independent

Co mám dělat se zbylýma žhavícíma svíčkama?

Dal jsem ekologicky zlikvidovat auto citroen xsara 1,9d, a zbyly mi úplně nové žhavící svíčky a zánovní letní pneumatiky, otazka tedy zní co teď s tím?

Nejlepší odpověď
Drap

Daruj to někomu, kdo bude mít zájem. Zájemci se jistě najdou.

Další odpovědi
Hlada

Dají se prodat na Aukru, Bazoši nebo Annonci.

Arne1

Pneumatiku na Bazoš nebo sBazar, svíčky bych se zkusil domluvit se servisákem (jestli jsi měl stálýho)

Jiří Bohumil

Dát nabídku na Aukro, Bazoš, Bazar na Seznamu a pod. Pokud nebude cena velká, zájemci se určitě najdou.

OV

Udělat partnerce večeři pri svíčkách a pochválit ji, že rozhodně nemá v pase podobnou pneumatiku?