Killmen

Co mám dělat s riflemi roztrženými na kolenou?

Před pár dny se mi kolem zadních kapes (u rozkroku) a na koleně udělaly díry. Kolem zadních kapes je to celkem dobře zašité, ale chodí se mi s tím trochu nepohodlně. Nevím ale co s těmi dvěma dírami na kolenou. Jedna je normální ,,vodorovná" a pod ní je malé seskupení vodorovných děr. Nevím, jestli je dál nosit. Mám ty rifle docela docela rád a nerad bych se jich zbavoval. Nosím je do školy (na střední) a nevím, zda je to vhodné.

Nejlepší odpověď
ten který je

Roztrhej je ještě víc, dnes je to moderní.

Další odpovědi
Drap

Dát přes díry jedině záplatu.

yuko

No ty diry na kolenou jsou modni a vubec bych je ted v lete neresila. Ty pobliz rozkroku bych pro jistotu podlozila nazehlovacimi dzinovymi latami, ktere se prodavaji v galanterii. A nebo si z rifli udelejte kratasy.