dust8

Co mám dělat s okrasnou rostlinou, která chuděra roste jako šikmá věž v Pise i přes to, že má uprostřed tyčku pro růst?

Odpovědi
Ametyst

Zkusila bych otočit květináč tak, aby se srovnala růstem směrem ke světlu nebo slunci.

Mr. Marek

Sice nevím, jak vypadá rostlina jako Šikmá věž v PiZZe, ale zkus tyčku přemístit. Taky se ujisti, zda ji dostatečně zaléváš.

da ny

Většinou se rostliny, které potřebují opěrnou tyč, od počátku, šetrně přivazují..
Tyč musí být pevná, stabilní, rovně. Rostlinou lze otáčet, táhne ke světlu/oknu

Mc Merkurion

… vypodložit květináč …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.