FlAsh_7

Co mám dělat, když se stydím v místnosti s hodně lidmi?

Nejlepší odpověď
Drap

Přestat se stydět. Je to jen problém v hlavě. Někteří odborníci doporučují často navštěvovat taková místa a časem by měl problém zmizet.

Další odpovědi
Rokio

Souhlasím s Drapem. Fóbie jsou tímto způsobem obvykle léčeny. Také můžeš navštívit psychologa nebo si popovídat s někým, kdo má také takové trápení. Sdílené utrpení je poloviční.

Edison

… nebo se takovým místům vyhýbat. Má to ale svá negativa.

zjentek

Ti, kteří mají nejvíce co dát, jsou zároveň také ti, kteří žijí nejvíce v ústraní. Při troše snahy si z předešlé věty vyvodíš odpověď. (;

Toužíš- li po hojné společnosti a stydíš- li se v „místnostech s hodně lidmi“, pak navštěvuj místnosti se zvířaty.