Killmen

Co mám dělat, když mi padá aplikace na mobilu?

stáhl jsem si hru plants vs zombies 2 a ze začátku mi šla normálně, ale po pár měsících mi začala padat hned po zapnutí. Poraďte mi prosím co mám dělat aby ta hra morálně šla.

Odpovědi
www

Často pomůže vypnout a zapnout mobil, případně krátce vyjmout baterii.
Doplňuji:
Já obvykle začínám vymazáním cookies, urychlovací paměti (historie), teprve pak výše uvedené.

huxa

Přeinstalovat, resetovat mobil do továrního nastavení, koupit nový.