Adelajzna

Co mám dělat když mě jedny holky z 9. třídy šikanují a já nic nezmohu ??

Co mám dělat když mě jedny holky z 9. třídy nadávají (šikanují) a já nic nezmohu ?? Učitelé to neřeší a máma mi to nevěři ://

Nejlepší odpověď
pl4toon

Vem si s sebou kámošku a zmydlete je klackama.
Doplňuji:
Šikanovaní jsou jen ti, kdo se nechají šikanovat. Ukaž jim, že umíš taky kousat a ať to některou z nich pořádně bolí. Možná ti stejně dají na kokos, ale už začnou mít trochu respekt, když zjistí, že jim to u tebe tak lehce neprojde. Časem se na tebe vykašlou a najdou si slabší holku na šikanování.

Další odpovědi
badisko

nahrej si to ma mob …smad ti mama uveri…;D ..ne vazne to musi resit ucitele ze to neresi ;D nenech se odbyt tak to zen az k reditelce …pokud je to pravda a mas s nima velke problemy ..mormalne napis dopis reditelce skoly a posli ho postou…!! to jen tak neprehledne …;D…
Doplňuji:
Btw …nasili neni reseni zastrasit je muzes… ale nasili neee neco se zvrtne a pak budes mit problem jeste ty…!!

-Z-D-L-

Souhlasím musíš si prosadit své když tě učitelé odbyjí např. (-to je tvůj problém-řeš si
to sama- Kecáš ) Apod Zajdi do ředitelny a učitele možná taky postihne trest pokud to
řekneš že ti to nevěřili ale jinak to žen aspon k tý ředitelce a začni taky trochu jednat

a ty holky co tě šikanujou sou teda pěkný svině dovolovat si na bezbraného

Omluv mě za pravopisné chybi

uccello

To nahrání na mobil je docela dobrý, ale já jsem spíše pro tvrdou odplatu. Spoj se ještě s někým a pořádně jim dejte do držky. Pak budeš mít svatý klid. Nesmíš se bát, toho využívají a jakmile jim ukážeš tvrdý odpor, vykašlou se na tebe.

T-ess

Byla bych pro to prvně nahrát na mobil a pak tvrdou odplatu, ať z toho nemáš problémy ty, ale ony. Pak se vymluv na to, že Ti nikdo nevěřil, tak sis to musela vyřídit sama :).

Dedee

Taky jsem byla v podobné kůži jako jseš ty, ale to už je pryč. Teď už mě leckdo nerozhodí. Musíš ukázat, že jsi silná. Ignorování moc nezabírá, lepší je si to vyřídit osobně (pořádně je vypráskat).