Smackdown

Co mám dělat, když jsem zhubl a mám vytahanou kůži?

Oblast břicha nejvíce a ruce.

Nejlepší odpověď
Kepler

Odpovídá lékař:

Lékař uLékaře.cz

Obávám se, že zde pomůže pouze zákrok plastického chirurga. Jde o operaci relativně jednoduchou, kdy se přebytečná kůže prostě odřízne. Pokud stále hubnete, doporučuji počkat, až dosáhnete své cílové váhy.

Jinak se doporučuje nabrání svalové hmoty, cvičení apod. Rozsáhlé diskuze na toto téma najdeš zde: https://search­.seznam.cz/?q=vy­tahan%C3%A1+k%­C5%AF%C5%BEe+po+zhub­nut%C3%AD&oq=vy­tahan%C3%A1+k%­C5%AF%C5%BEe+po+zhub­nut%C3%AD&sou­rceid=szn-HP&sgId=hA99p­MqoXBAFDS4i4Xod9hwok­nmizSZbkSmjYG­m7kL%3D%3D&thru=&su=&aq=

Další odpovědi
ivzez

Zpomalit hubnutí. Kůže je pružná a nebudete-li
s hubnutím příliš spěchat, stačí se přizpůsobit.

mosoj

Jít s kůží na trh.