Lucka17

Co mám dělat, když jsem ospalá, ale nesmím usnout?

Máte nějakou radu, čím bych se mohla zabavit, když nesmím usnout?

Nejlepší odpověď
redy

Nesmíš zavřít oči 🙂 Jinak nevím, mám opačnej problém. 🙂

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Dát si silný černý kafe s kofeinem a špacírovat – nesedat, nelehat.

quentos

Už je pozdě, ale propříště mohu doporučit mocca kávu (už jsem to tady jednou psal, takže kdybyste se byla koukla do archivu…) – na rozdíl od normálního kafe je mocca schopná po jednom jediném šálku udržet konzumenta vzhůru celou noc.

mosoj

Nevím kolik odpovídajících pracuje v noci, ale ze své zkušenosti vím, že nic jiného než pohyb, spánku ( byť krátkodobému) nezabrání.
Znám stav, kdy jsem seděl u stolu a krátkodobě jsem zaspal . Když jsem se probral vůbec jsem nevnímal, že jsem spal. Až když spolupracovníci v průběhu tohoto spánku mně odnesli všechny věci ze stolu a já jsem to nevnímal, jsem uvěřil že jsem spal.

Takže jedině pohyb. Ono to nutkání usnout za chvilku přejde. Kdo nepije mnoho kávy, pomůže mu i ta.

Vůbec nejlepší je, pokud to jde, se tomuto nutkání poddat a na těch 10–15 min. usnout. Pak se to dá již vydržet.

RyuzakiKate

Silné maté a silný šňupací tabák.

dubraro

Používám Red Bull a podobné kofeinové nápoje.

Klaproth

Jdi na špacír.

MarPar55

Mně na noční pomáhá maté…

pepe88

Pijte zelený čaj a vyhledávejte konverzaci.

luckykubrt

Záleží z jakého důvodu nesmíš usnout. Pokud máš volný čas zkusil bych hraní her, které tě budou bavit. Já sám mám kolikrát dilema jestli hrát nebo jít spát. Zdravý rozum mi říká, že je lepší se vyspat, protože zítra je taky den. Ale někdy se přemůžu a hraju i přes noc. Hlavně pokud je člověk přepracovaný tak by si měl odpočinout, protože to tělo potřebuje. Horší je, když člověk koná nějaké zaměstnání, které ho navíc nebaví. To mně potom napadá strčit si sirky do oči jako Mr. Bean. 😉

Kórty

dejte si kávu