Emzed

Co mám dělat, když mám kocoura na střeše a nemůžu ho dostat zpátky?

Vyskočil mi z okna a je na střeše

Odpovědi
Dochy

Podle mého názoru kočka nemá problém slézt z místa kam se dostala. Otázka je zda se jí chce. Podle mně až se mu bude chtít dolů, sleze. Můžeš zkusit ty hasiče, ale na 90% tam na ně čekat nebude.

aliendrone

Jestli za ním (pro něj) nemůžeš a nevíš/neznáš někoho, kdo by to zvládl, můžeš přinejhorším zavolat na 112. Tyhle věci řeší běžně, otázkou ale je, jestli tě nenechají zacvakat výjezd. V tomhle nemám praxi. ;) :D :D

jáára

Sleze sám.

nyjono

Pokud nesleze za nějakou dobu sám, zkus hasiče.
Občas se objeví článek, že kočce pomohli ze stromu nebo střechy.

xiperio

Hlad a žízeň ho donutí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Jak to dopadlo? A jinak snad každá střecha má někde nějakej průlez nahoru. Okýnko minimálně dostupné ze žebříku z půdy. Tak si zjisti jak se tam dostat a kdyžtak ho zavolej z okýnka. Pokud ho to na střeše omrzelo, přijde. Pokud je střecha sedlová, tak na ni sám nelez!