Avatar uživatele
marynka29

Co mam delat, aby se muj bracha ode me nedozvedel, ze jezisek neexistuje?

Doplňuji:
ale ja myslela, jako, ze:kdyby se me zeptal na tuto otazku, co mu mam rict, protoze ja jsem zmatkarka=)

ale jinak diky za uprimne odpovedi.
moc se omlouvam za spatne podani otazky.moje chyba=)=)=)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? fcoop před 4462 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

držet jazyk za zuby…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
morantika

Záleží na tom,kolik mu je,já jsem to synovi řekla když mu bylo 8 a on strašně brečel,tak radši mlč.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Neříkat mu to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Adéla Joon

Neříkat mu to?!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Proč mu ale nalhávat, že Ježíšek existuje, když to není pravda, děda Mráz taky ne…
Ani my, ani moje děti jsme na nějakého Ježíška nevěřili a ušeřili jsme si pak to zklamání. Já myslela, že už je to přežitek.
Doplňuji:
Při pohledu na ostatní odpovědi mne napadá, že to ten Jéžíšek úplně prohrané ještě nemá. 🙂

Upravil/a: Sůwa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verunka483

Třeba až bude za okno dávat dopis, tak mu řekni, že nevíš kdy si ho Ježíšek vezme, protože v tuhle dobu má hodně práce a tak… Prostě si hlídej, ať se neprokecneš :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Pokud opravdu stojíš o Ježíškománii, pak zbytečně nežvanit a kdyby něco, tak zatloukat. Kdyby se ptal, tak zapoj fantazii. Záleží na tom, jak doma Ježíška prezentujete. Když mu to řekne někdo jiný a brácha by z toho bulel, vezmi si ho spiklenecky stranou a řekni, že dotyčný to povídal proto, že zlobil a jemu Ježíšek nic pod stromeček nepřinesl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

asi by byl moc zklamaný, kdybys mu to řekla, my se sestrou jsme na něj věřily ještě v 10 letech, když na stromečku místo ozdob visely od „Ježíška“ jako dáreček naše první ručičkové hodinky..to bylo radosti..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek