marynka29

Co mam delat, aby se muj bracha ode me nedozvedel, ze jezisek neexistuje?

Doplňuji:
ale ja myslela, jako, ze:kdyby se me zeptal na tuto otazku, co mu mam rict, protoze ja jsem zmatkarka=)

ale jinak diky za uprimne odpovedi.
moc se omlouvam za spatne podani otazky.moje chyba=)=)=)

Nejlepší odpověď
quentos

držet jazyk za zuby…

Další odpovědi
morantika

Záleží na tom,kolik mu je,já jsem to synovi řekla když mu bylo 8 a on strašně brečel,tak radši mlč.

Drap

Neříkat mu to.

Adéla Joon

Neříkat mu to?!

Sůwa

Proč mu ale nalhávat, že Ježíšek existuje, když to není pravda, děda Mráz taky ne…
Ani my, ani moje děti jsme na nějakého Ježíška nevěřili a ušeřili jsme si pak to zklamání. Já myslela, že už je to přežitek.
Doplňuji:
Při pohledu na ostatní odpovědi mne napadá, že to ten Jéžíšek úplně prohrané ještě nemá. 🙂

verunka483

Třeba až bude za okno dávat dopis, tak mu řekni, že nevíš kdy si ho Ježíšek vezme, protože v tuhle dobu má hodně práce a tak… Prostě si hlídej, ať se neprokecneš :D

Damiana

Pokud opravdu stojíš o Ježíškománii, pak zbytečně nežvanit a kdyby něco, tak zatloukat. Kdyby se ptal, tak zapoj fantazii. Záleží na tom, jak doma Ježíška prezentujete. Když mu to řekne někdo jiný a brácha by z toho bulel, vezmi si ho spiklenecky stranou a řekni, že dotyčný to povídal proto, že zlobil a jemu Ježíšek nic pod stromeček nepřinesl.

briketka10

asi by byl moc zklamaný, kdybys mu to řekla, my se sestrou jsme na něj věřily ještě v 10 letech, když na stromečku místo ozdob visely od „Ježíška“ jako dáreček naše první ručičkové hodinky..to bylo radosti..