Avatar uživatele
22aa

Co mám číst za bouřky? Důvod: Pomaličku mi odchází walkman.

Dobrý den.
Mě pomalu bude odcházet walkman a nevím co mám číst za bouřky.
Máma nemá ted peníze a než mi přijdou toho 24.dne tak budou veliké bouřky a nevím co mám číst.
Alvina a čipmánky nečtu to je pro mimina.
Ani křemílka a vochomůrku nečtu.
Nevím co mám číst místo walkmana.
Děkuji.

Zajímavá 0 před 13 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Místo walkmana čti rádio.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Dobrý den,
je skvělé, že máte takový zájem o čtení. Níže jsou uvedeny některé návrhy na knihy, které můžete číst, ať už během bouřky nebo kdykoli jindy.

  1. „Harry Potter“ série od J.K. Rowling: Pokud jste ještě nečetl/a tuto sérii, tak bych vám ji rozhodně doporučil/a. Je plná kouzel, dobrodružství a vzrušení.
  2. „Pán prstenů“ série od J.R.R. Tolkien: Pokud jste fanouškem fantasy a dobrodružství, tato série by vás mohla zaujmout.
  3. „Hobit“ od J.R.R. Tolkien: Toto je prequel k „Pán prstenů“ a je to také skvělá volba.
  4. „Chronicles of Narnia“ série od C.S. Lewis: Toto jsou také fantastické příběhy plné dobrodružství a kouzel.
  5. „Malý princ“ od Antoine de Saint-Exupéry: Tato kniha je krásný a hluboký příběh o přátelství a lásce.
  6. „Dobrodružství Toma Sawyera“ a „Dobrodružství Huckleberryho Finna“ od Marka Twaina: Tyto příběhy jsou plné dobrodružství a jsou také velmi zábavné.
  7. „Moby Dick“ od Hermana Melvilla: Toto je klasický příběh o lovci velryb, který je plný napětí a dobrodružství.

Doufám, že vám tyto návrhy pomohou najít něco, co byste mohl/a během bouřky číst. Přeji vám příjemné čtení!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cappuccino

U vas neni verejna knihovna??

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
22aa

Mě říkal strejda jirka když měl rádio na baterky tak to nevadí ani za bouřky.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby