Co má za následek geoinženýrství zvané chemtrails?

Byli vyfoceny i nádrže v těch letadlech ze kterých se ten sajrajt vypouští:
http://monsanto-chemtrails.e-monsite.com/al­bum/chemtrail-interieur-avion.html

Foto jaký je rozdíl mezi klasických letadlem např. cestujících (contrails) vs letadla s nádrži (chemtrails)
hodně lidi si je plete a mají za to samé/stejné
https://knowy­ourmeme.com/pho­tos/1109359-chemtrail-conspiracy-theories

Foto co po chvilce z těch čar vznikne
http://thespi­ritscience.net/2016/05­/15/for-the-last-time-chemtrails-are-not-a-conspiracy-theory/
člověk už ani neví na co ve vzduchu kouká, jestli na pravé přirozené mraky nebo na umělé vytvořený pokrývky oblohy
https://inves­torshub.advfn­.com/boards/re­ad_msg.aspx?mes­sage_id=131583­135

Tento postřík má za následek i světové vymírání včel, kteří jako z mála hmyzu má vysoce náchylný ústrojí na chemii.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=KrDCc_5JoWQ

Mě by jen zajímalo, na co jsou ty postřiky. Někde jsem četl že je světová změna klimatu a že tím řidí a ochlazují zeměkouli, postříky obsahují težké částice a uhlík, který spolu s ostatními směsy zemi ochladí a vytváří jakýsi ochranný povlak nad naši zemí proti slunečnímu záření který je čím dál vyšší kvůli slunečním erupcí ze slunce.
Čímž prej povlak způsobuje že se ze slunce nedostává na zem ze slunenčím paprsků onen zdraví vitamín D.

Podle mě je to jen zástěrka, uměle vytvořená, aby se tím zakryla tajná světová genocitida a snižování populace lidí aby se nedožívali vysokého věku. Chemtrails obsahuje težký kovy který se na víc usazuje v dýchacím ústrojí v člověku a způsobuje težký dýchání u starších lidí, anémii kvuli nedostatku oného vitamínu d, arytmii, rakovinu atd.

Bud nás povlak chrání, nebo cíleně zabíjí
Každopádně chemtrails není konspirační teorie, je to reálný, nedávno polský politik byl dotázán co znamenají ty čáry na nebi, odpověděl že každá země na světě hlavně v EU pronajímá svůj vzdušný prostor NASA a co tam vypouští nikdo neví. Po pár měsících byl politik vyhozen ze strany kde působil několik let.

Dík za názory.

Nejlepší odpověď
Kepler

Zase jedna přiblblá konspirační teorie. Kdy tomu bude konec? Asi nikdy. Jen tak na okraj: nikdy jsem neviděl, že by se nějaký sajrajt vypouštěl z proudových motorů. Tedy kromě normálních spalin kerosenu a kondenzujících vodních par.

Další odpovědi
Hlada

Je to naprostý nesmysl, který snadno vyvrátí každý, kdo se i jen okrajově zajímá o letecký provoz. Stopy za motory jsou zkondenzovaná pára a nic jiného to být ani nemůže. Přidávání čehokoli do paliva je naprosto vyloučené. Žádné dopravní letadlo nemůže letět bez zapnutého odpovídače. Odkud kam co letí si dneska může každý zobrazit na telefonu. Nádrže místo sedadel se dávají při zalétávání prototypu, aby bylo možné snadno simulovat chování letadla při různém rozložení nákladu.

klumprt

JIstě najdeš někde i odpověď na otázku, proč to stříkají na lesy, moře, jezera, pouště, kde žádní lidé nežijí, když by bylo ekonomičtější prostě něco přidat do nádrží s pitnou vodou.
Jistě najdeš i odpověď na otázku, jak dokázali přesvědčit tisíce (spíše desetitisíce) členů personálu, aby mlčeli a neproflákli celou věc s pořádným hmatatelným důkazem.
Jist najdeš odpověď i na otázku, jakto, že ani žádnými seriózními nezávislými testy soukromých laboratoří se nepodařilo zjistit, co se to na nás z těch letadel snáší.

dr.luha

Chemtrails je nesmysl. Když letadla přelétají nad stát, který zakazuje práškování (Izrael, Saudská Arábie, Rusko), tak přepínají pohon na Li-on akumulátory. Proto v těchto regionech nezanechávají na obloze trvalé stopy. U nás používají k letu tuhý líh, ale pouze v období, kdy probíhají vojenská letecká cvičení v Čáslavi nebo v německém Ramsteinu (obvykle 5 až 7 dní). Video pro pobavení s cz titulky: https://youtu­.be/mEfJO0-cTis

Klaproth

Lidé zasažení chemtrails zblbnou. Jsi toho příkladem.

ivzez

»Co má za následek geoinženýrství zvané chemtrails?«
Zblbnutí těch, kdo na to skočí.

Přemýšlejte:
Jak by se ti, kteří by usilovali o „tajnou světovou genocidu“,
sami ochránili?

orestez

Následek to má. Globální amerikanismus, coby evropské povědomí v době temna.

jirka F

Chemtrails,je podle mě nesmyslná populistická konspirační teorie.Bez podkladu.

Mp2

No, řeknéme si narovinu..

Tedy je to sice nesmysl, ale budeme dělat, že se opravdu něco vypouští…

Nemyslíte, že kdyby nějáké látky vypouštěné do vzduchu po celém světé ubliživaly lidem, .. Že by někdo už přišel s nějakym okubicin odhalenim ? Nejakyni dukazy ? Jinymi dukazy, než fotky kondenzacnich stop?
Muselo by tomu byt zasvěceno ooravdu malo lidi, kteři by bylilresvedceni ze delaji soravnou vec, aby je nenaladlo někde otevrit hubu a vyjit ven s djkazy..

Mně je to pro smích..
Už jen když čtu v každen takiven článku, ze „vypouštěji jedovate latky a těžke kovy jako Hlinik a Titan“..
To nejsou těžke kovy… :)

Já na tyhle véci nevěřím…
Jako malí jsme s bratrwm na babiččině poli udélali kruhy v obilí..
Přijela na vesnici i Česká Televize a nějákě babky s milionem řetízků oblečené jak Jolanda, které v kruhu meditovaly a tvrdily, že citi nejake energie :) ..

Roman71

Na jednu stranu snaha získat kontrolu nad počasím a ovládat ho, na druhou stranu je to velmi účinná strategická „zbraň“ v případě válečného konfliktu.. ale ty následky, že? Nechci tyto snahy zpochybňovat, ani zveličovat.
Jisté je, že veškeré snahy o manipulaci s počasím budou mít své následky.