Complex

Co má správně udělat řidič autobusu pokud někdo nevystoupí na stanici, kterou si zaplatil, ale jede dál, aby ušetřil?

Nejlepší odpověď
miroslav.bk

Nejsem sice ridic autobusu, ale videl bych to tak, ze v zasade jsou dve moznosti:

  1. cestujici doplati rozdil zastavkou/stanici, kam mel puvodne zakoupenou jizdenku a novou cilovou zastavkou/stanici (kam chce jet) nebo
  2. ridic jej vyzve aby vystoupil

Další odpovědi
anonym

… nic, protože si toho při tom počtu cestujících nejspíš nevšimne. Vážně máte pocit že řidič na každé zastávce má přehled o tom kdo by měl vystoupit a kdo jet dál ?