majki636

Co má podle vás největší vliv na imunitu?

Nejlepší odpověď
Malvína

Psychika.

Další odpovědi
Ametyst

Jídlo, naše pohonná hmota.

quentos

Dostatek pohybu venku. Od té doby, co si denně neodpustím 1–2hodinovou svižnou procházku, o tom vím své.

zjentek

Tvrdím to furt, důležité je chodit a žít, nesedět.

Můžeš chodit a nakukovat do oken různých kaváren, čajoven, klubů a sledovat, jak ti lidé sedící uvnitř přijdou ztracení, nudní a slabí, i když zdánlivě chytří a krásní. Ověř si z pohledu nezúčastněného. Jen tohle a nic víc je skutečná imunita.(;

Drap

Zdravý životní styl a otužování.

TominkaFuky

Imunitu je třeba podporovat. Nikdy nesníš tolik ovoce nebo zeleniny, aby jsi do sebe dostala potřebnou dávku vitamínů. Já na tu podporu imunity mumiový epam. Ten je vynikající. Je to bylinná tinktura a opravdu pomáhá.

KaraskovaAl

Já jsem nad koupí toho epamu taky už uvažovala… Prosím tě, jaké ony mají složení? Je to čistě přírodní?

Derrynka

Mě by teda zajímalo… je to tibestká medicína, že? Z jakých bylinek jsou?

KaraskovaAl

Já jsem si epam koupila nedávno a musím říct, že jsem nadšená. A jinak ano, je to tradiční tibetská medicína, ale použity jsou české bylinky.

Vikki.vivi

Ahoj, já si osobně myslím, že imunity nejvíc zvýší doplňky přímo na imunitu určený. Jinak asi nic. Jako ovoce určitě ne, toho by bylo třeba sníst opravdu hodně…