Rokio

Co má dělat zdravý člověk, který nechce pracovat, aby přežil?

Zároveň není příliš chytrý, aby si dokázal vydělat podnikáním a nemá kapitál pro investování.

Odpovědi
rrihamirek1

tak to je naprosto jasny – krast. tim se zivi mnoho cervu a pijavic.

Drap

Kromě trestné činosti, žebrání, popřípadě vstoupi do vysoké politiky a stát se senátorem, nebo poslancem už mnoho způsobů nezbývá. Lovem á sběrem se u nás neuživíš.

agentpv

hrát na dvě lžíce někde ve velkém městě na lukrativním místě…

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=_nLmM9kcBKs

hapiky

Horší to má ten, co není zdravý a chce pracovat. Lenost je horší než nemoc.

quentos

Mít hodně dětí, simulovat, abys dostal invalidní důchod, a pobírat sociální dávky jako to dělá jedna nejmenovaná národnostní menšina.

zjentek

Může (měl by) pracovat v ústranní.

Filip84

Pokud je člověk zdravý, nemůže nechtít pracovat, to se vylučuje. To, že je někdo přesvědčen, že je psychicky v pořádku, rozhodně neznamená, že tomu tak je.

Klobouk

Beru rentu od pojišťovny, doplatky od sociálky a pracovat už nikdy nebudu a ani nechci. Podle tebe jsem nezdraví?