zjentek

Co kuriozního se dá „namazat“ na čerstvej rohlík?

Možná jsem se v otázce nepřesně vyjádřil. Zajímají mě speciality, které dáváte, a nebo se dají „dát“ na měkkej rohlík nebo bulku, aby to bylo k jídlu a chutnalo to. Ale skutečně jde jen o zvláštnosti, který by třeba jinýho člověka nenapadly a nebo by ho to k rohlíku netrklo, ani kdyby neměl na nákup a běžně to měl doma. Ale není to jen o chudobě, můžou to být i drahý přílohy. Zdravé, nezdravé, na tom nesejde.
Máslo sádlo, paštika salám sýr, kečup hořčice, nugeta med buráky- tam je to celkem jasný ..takže, kuriozitky.
Kat: muži a jídlo ;)

Nejlepší odpověď
dudu

Můj přítel si na rohlík namaže sádlo, to pak pocukruje a s chutí baští.

Další odpovědi
RyuzakiKate

Šnečí paštiku! http://barkona-snails.eu/ima­ges/obr2/obr_sne­ci07.jpg

Agneta

Namočíš do šampaňskýho a necháš chvíli namrznout v mrazáku:DDD

arachis

V těhotenství jsem se mohla ujíst rohlíků s máslem líznutým sardelovou pastou a na to hustý, pořádně tučný smetanový jahodouvý jogurt. Nebo s máslem a povidly. A když byly švestky, tak s pomazánkovým máslem a na na to půlky švestek. Jo a na sádlo se solí si dávám jablko, ale to s chlebem. Je to dost šílené?

Adula.57

Já si někdy dám máslo, na to mazací sýr, paštiku, potom si tam dám nějaký salám a namažu to marmeládou. Nejlepší je to na rozpečeným rohlíku.

Rokio

Čokoládová pomazánka.

anonym

nějakej kolenovrt by si na něj klidně namazal i ho…, jestli je to dostatečně kuriozní 😁

emamamisu

lysohlávky s nutellou

gecco

Pokud jde o rohlíky, nic kuriózního mne nenapadá…
Ale jednou jsme ´na vodě´ uvařili pytlíkové polévky v toniku (drobný omyl v záměně PETek) – a protože další pytlíky polévek jsme v danou chvíli neměli a hlad jsme naopak měli značný, měl bys koukat, jak nám toniková (mám dojem, že to byla jarní s gulášovou zahuštěné vajíčkem a česnekem) polívka ´jela´…
😉