Avatar uživatele
zjentek

Co kuriozního se dá „namazat“ na čerstvej rohlík?

Možná jsem se v otázce nepřesně vyjádřil. Zajímají mě speciality, které dáváte, a nebo se dají „dát“ na měkkej rohlík nebo bulku, aby to bylo k jídlu a chutnalo to. Ale skutečně jde jen o zvláštnosti, který by třeba jinýho člověka nenapadly a nebo by ho to k rohlíku netrklo, ani kdyby neměl na nákup a běžně to měl doma. Ale není to jen o chudobě, můžou to být i drahý přílohy. Zdravé, nezdravé, na tom nesejde.
Máslo sádlo, paštika salám sýr, kečup hořčice, nugeta med buráky- tam je to celkem jasný ..takže, kuriozitky.
Kat: muži a jídlo ;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Adula.57, gecco před 2998 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Můj přítel si na rohlík namaže sádlo, to pak pocukruje a s chutí baští.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
RyuzakiKate

Šnečí paštiku! http://barkona-snails.eu/ima­ges/obr2/obr_sne­ci07.jpg

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Agneta

Namočíš do šampaňskýho a necháš chvíli namrznout v mrazáku:DDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arachis

V těhotenství jsem se mohla ujíst rohlíků s máslem líznutým sardelovou pastou a na to hustý, pořádně tučný smetanový jahodouvý jogurt. Nebo s máslem a povidly. A když byly švestky, tak s pomazánkovým máslem a na na to půlky švestek. Jo a na sádlo se solí si dávám jablko, ale to s chlebem. Je to dost šílené?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Adula.57

Já si někdy dám máslo, na to mazací sýr, paštiku, potom si tam dám nějaký salám a namažu to marmeládou. Nejlepší je to na rozpečeným rohlíku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Čokoládová pomazánka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

nějakej kolenovrt by si na něj klidně namazal i ho…, jestli je to dostatečně kuriozní 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
emamamisu

lysohlávky s nutellou

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gecco

Pokud jde o rohlíky, nic kuriózního mne nenapadá…
Ale jednou jsme ´na vodě´ uvařili pytlíkové polévky v toniku (drobný omyl v záměně PETek) – a protože další pytlíky polévek jsme v danou chvíli neměli a hlad jsme naopak měli značný, měl bys koukat, jak nám toniková (mám dojem, že to byla jarní s gulášovou zahuštěné vajíčkem a česnekem) polívka ´jela´…
😉

před 2998 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek