Avatar uživatele
Begula

Co když tu nejsme sami, co když je tu nějaká neodhalená civilizace?

Co když tu s náma někdo tajně žije?

Zajímavá 0 před 511 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Tak ať žije. Nám ani tobě to zřejmě nevadí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Pokud by to bylo tak, tak to není náš problém, ale jejich. Já tomu ale nevěřím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Například ve střevě žíje na pět set druhů mikroorganismů a u některých ještě tápeme, kam přesně je zařadit. Taky se ukazuje, že některé bakterie mají pohon/motor 🤷‍♂️

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kazimir1985

Mám takovou svoji teorii. Myslím si, že všechny živé organismy ve vesmíru sonduje neuvěřitelně vyspělá civilizace pomocí virů což je jednoduchý balíček genetického materiálu na pomezí živého a neživého, který využívá metabolismus jiných organismů k tomu, aby se rozmnožoval a který si od svých hostitelů půjčuje všechno kromě jejich genetického kódu. Některé viry se dokonce tak integrují do svého hostitele, že se stanou součástí jeho dědičného materiálu a především viry podporují rozmanitost, protože snižují počet přemnožených druhů a dávají tak prostor těm vzácnějším.. Za mě naprosto geniální strategie jak mít všechno ve vesmíru pod kontrolou.

Upravil/a: kazimir1985

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Naprosto stejná domněnka, jako bůh, bohové, anjelé, démoni, satan, duchové, etc. etc. etc. V absolutní rovině je to stejně možné, jako nemožné, stejně pravděpodobné, jako nepravděpodobné. V praktickém imperativu je to spíše nepravděpodobné, poněvadž pokud by se to dělo, nějak by se to projevilo ve vnějším světě. Ale třeba se to projevuje, a my nevidíme – neslyšíme.

Proto říkám: je to domněnka, stejně tak možná, jako nemožná.

Osobně svůj život podřizuji faktům, poněvadž z faktů povstává skutečnost, nikoli domněnkám. Takže se tím ani nijak extra nezabývám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Vypadá to tak, jak se konspiruje proti lidstvu, jenom aby ho ubylo. Připomíná mi to skvělý sci-fi film s Donaldem Sutherlandem v hlavní roli, Vládci loutek, The Puppet Masters. (1994).

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Kdysi jsem někde něco četl o tom, že každý člověk má svého dvojníka, jakési astrální tělo, který řídí hmotného člověka, něco jako andělé.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek