Yggdrasil.

Co když sním celou plechovku salka?

Co se stane?

Nejlepší odpověď
iceT

Moje mám si plechovku salka uvaří a zblajzne ten karamel co vznikne jen tak.Myslím,že špatně jí ještě nikdy nebylo.

Další odpovědi
Alesh

budeš mít prázdnou plechovku

Questman

Tak tady můžu poradit :D
Nejsem na to pyšný ale už jsem takhle pár plechovek snědl.
Bude tě možná bolet břicho a budeš mít podrážděný hrtan (cukrem) takže to bude škrábat

Jikra

Jestli jsi zdravá tak nic. Nakonec, co tě nezabije tě posílí.

zzzzz

Já ji také už několikrát snědla celou, zdravé to není, ale chutná mi a tu vařenou mám ráda taky, dnes už se i to vařené dá přímo koupit.

briketka10

nic se ti nestane..
taky bych si dala je
to dobrota mňam 😁

marci1

Raději bych to neriskovala, asi Vám nebude moc dobře. 🙂

elektrikář

B
Budeš jak cukrová bomba, jen vybuchnout. Pokud máš v pořádků žaludek tak se to dá také přežít.