gloglogkocz

Co když onemocním na INTRU?

Dobrý den, chystam se jit na stredni skolu a budu na intru. Má otázka je ta, co když onemocním?(jako když nastydnu atd.) pojedu domů nebo zustanu na intru? Dekuju za odpoved! PS: Půjdu na intr do Rybitví u Pardubic 😉

Odpovědi
Savier

Když onemocníš, půjdeš z INTRU domů, abys nenakazil/a ostatní žáky.

Drap

Pokud budeš mít od lékaře nařízeno ležet, můžeš tam zůstat, nebo jet domů. Myslím, že s běžný nachlazením se dá chodit bez problémů do školy.

cappuccino

Zavolas rodicum, aby si pro tebe prijeli. Lepsi je byt nemocny doma nez v cizim prostredi. Navic bys mohl nakazit spolubydlici.

Dochy

Podle situace, obě alternativy jsou možné.

da ny

Když nastydneš, budeš mít rýmu. S tou se k lékaři nechodí, je možné chodit do školy. S virózou, angínou apod., provázenou teplotami/horečkou můžeš zůstat (když je člověku zle a sotva stojí na nohou, těžko bude ihned cestovat), případně odjet domů. Nahlásíš lékaři a vychovatelům.
Některé internáty nemají provoz v sobotu a v neděli. To je pak nutné odjet domů.
P.S. Nám je jedno, kam půjdeš, to je tvoje soukromá záležitost.