bolak

Co když někdo ukradne nějakej významenj obraz, a později se ukáže že je to padělek?

Obviněj ho z něčeho? Půjde sedět, když ukradne předmět kterej prakticky nemá žádnou hodnotu?

Nejlepší odpověď
Funna

z krádeže ho obvinní určitě…a vzhledem k tomu, že obrazy se obvykle neválí na ulici, tak musel překonat nějaké překážky, než se k němu dostal, takže i z vloupání…

Další odpovědi
JájsemRaibek

Vše má nějakou cenu, ikdyby to bylo pár korun. Od výše škody se bude odvíjet trest.
Pokud sis všiml, nikdy neříkají, že někdo odcizil zlatý prsten, ale prsten ze žlutého kovu. Záleží posléze na znalci na kolik to ohodnotí, zda se jedná třeba o mosaz, 8, 14, 24 karátové zlato apod.

aramah

Především to na.......e zloděje ale jednou loupil tak trest ho nemine…