MarkyPrchalo

Co když nefunguje SD karta?

Dnes rano jsem najela fo galerie a vsechno bylo smazane. Dokonce jsem nektere aplikace musela znovu instalovat, kdyz chci fotit, napise mi to ze nelze ziskat pristup k SD karte. Vyndat, ocistit jsem uz nekolikrat zkousela, ale nic. Mam tam vsechny fotky a nerada bych o ne prisla, tak kdyby nekdo vedel co a jak, jestli se s tim da jeste neco udelat, budu jenom rada za odpoved. Dekuji

Odpovědi
Roman71

Jsem na tom stejně. Mám 32GB kartu a tablet bez jakéhokoliv předchozího upozornění ztratil kontakt s kartou. Tvářila se, jako by v tabletu nebyla.
Myslel jsem si, že je to závada tabletu, ale když jsem kartu vložil přes adaptér do čtečky karet v notebooku, byla nečitelná, ani se nepřipojila. Měl jsem na ní asi 8GB dat, ale jsou pryč. Veškeré snahy o záchranu obsahu padaly na neúrodnou půdu.
Karta je i nadále nečitelná a nepoužitelná. Nejspíš ta tvá dopadla stejně :(

Lamalam

Tak už to někdy bývá. Karty nejsou příliš spolehlivé a občas umřou. Důležitá data je nutné archivovat i někde jinde.