Avatar uživatele
DannyDee

Proč mi nefunguje moje micro SD?

Prosil bych o pomoc. Mám kartu Micro SD Kingston 4GB a nedopatřením, když jsme si chtěl stáhnou z počítače video do mobilu (Huawei Ascend Y300) a naskočila tam tabulka, kterou jsem si dostatečně neprostudoval a prostě odklikl. Karta teď nejde načíst v telefonu ani v PC, je nějaká možnost jak se dá karta „obnovit“, protože na ní mám fotky a nechci o ně přijít. :(

Zajímavá 0 před 3668 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Zbynas

To Ti moc nepomůžeme, když nevíš, co jsi odklikl. Jediná docela spolehlivá rada je formát, ale když tam jsou ty fotky, tak nevím. (Já to říkám pořád – zálohuj, zálohuj, zálohuj nebo se z toho zblázníš) :)
Doplňuji:
Nelze mi Tě kontaktovat přes zprávu, nevím proč. Takže odpověď na tu zprávu: pravděpodobně sis změnil systém souborů, leda zkusit dát do více počítačů, jestli to některý nevezme (spíše ne), zpětná konverze už nelze udělat. Bohužel …

Upravil/a: Zbynas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Není mi jasné, o jakou tabulku šlo a co to je „nejde načíst“. Předpokládám, že šlo o formátování a že karta se v souborovém manageru zobrazí, jen nejdou přečíst data a že jde o Android.
I pro Adndroid existují obnovovací programy. Zadej si do vyhledávače Android Recovery.
např.
7-Data Android Recovery

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek