DannyDee

Proč mi nefunguje moje micro SD?

Prosil bych o pomoc. Mám kartu Micro SD Kingston 4GB a nedopatřením, když jsme si chtěl stáhnou z počítače video do mobilu (Huawei Ascend Y300) a naskočila tam tabulka, kterou jsem si dostatečně neprostudoval a prostě odklikl. Karta teď nejde načíst v telefonu ani v PC, je nějaká možnost jak se dá karta „obnovit“, protože na ní mám fotky a nechci o ně přijít. :(

Odpovědi
Zbynas

To Ti moc nepomůžeme, když nevíš, co jsi odklikl. Jediná docela spolehlivá rada je formát, ale když tam jsou ty fotky, tak nevím. (Já to říkám pořád – zálohuj, zálohuj, zálohuj nebo se z toho zblázníš) :)
Doplňuji:
Nelze mi Tě kontaktovat přes zprávu, nevím proč. Takže odpověď na tu zprávu: pravděpodobně sis změnil systém souborů, leda zkusit dát do více počítačů, jestli to některý nevezme (spíše ne), zpětná konverze už nelze udělat. Bohužel …

Hlada

Není mi jasné, o jakou tabulku šlo a co to je „nejde načíst“. Předpokládám, že šlo o formátování a že karta se v souborovém manageru zobrazí, jen nejdou přečíst data a že jde o Android.
I pro Adndroid existují obnovovací programy. Zadej si do vyhledávače Android Recovery.
např.
7-Data Android Recovery