Avatar uživatele
zjentek

Co když ministr zdravotnictví svým přístupem k celé věci způsobí nějakou zkázu ve smyslu zdravotní újmy českému národu?

Kdo ponese zodpovědnost?>>>https:/­/www.novinky.cz/do­maci/clanek/mi­nisterstvo-nehodla-respektovat-rozhodnuti-soudu-ohledne-uznavani-protilatek-40366932#dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&dop_req­_id=FPAudUc4Qew-202107221349&­dop_id=40366932&sou­rce=hp&seq_no=1&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

To se ani trochu nestydí, podrývat autoritu soudního dvora? Na tohle v zákonech neexistují žádný páky? Nebo se obdobná rozhodnutí mohou uplatňovat, protože jako obvykle jsme v Česku a s tím se smiřme? (Klasický přístup Čecha k problému.)

A volil tu „rádoby superstar“ VŮBEC NĚKDO?

Zajímavá 0 před 1008 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Jeho rozhodnutí je správné. O zdraví nemohou rozhodovat právníci ani jiní neodborníci. Důsledky předčasného rozvolňování tu máme a bude je splácet několik generací. Když někdo potřebuje někam mermomocí lézt, má možnost se nechat oočkovat. A bez keců!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pepa25

Problematiku soudních rozhodnutí kolem opatření ke zvádnutí pandemie docela sleduju. Co se týká reakce na rozhodnutí NSS, tak se zdá, že má pravdu „předseda“ i „inženýrskej“: soud převzal logickou argumentaci žalobců (proti ministerstvu), ale stejně logický je argument i ministerstva (že hranici minimální úrovně protilátek stanovit neumí).
Mimochodem že to mají v Rakousku je dobré, ale co zbytek světa (nebo aspoň Evropy)? Pokud to dobře chápu, tak tak také protilátky neuznávají …

Upravil/a: Pepa25

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Obávám se, že v tomhle jsou jasně vidět globální noty: pokud sleduješ situaci v USA, v Británii, ve Francii, není v tom příliš velký rozdíl. Vojtěch mě zklamal, protože jeho předešlé ministerské působení bylo aspoň jakž takž lepší, než doktorů na jeho místě, ale teď už přitvrdil, skoro ho nepoznávám. Podle mě musí vědět, že jedná protizákonně. To mě vždycky napadne věta, kterou pronesl Daniel Landa ve své řeči před poslanci v Mandátovém a imunitním výboru: „Vydírá vás někdo? Tak nám to řekněte, a my vám pomůžeme.“

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
zjentek

Hlada, PROČ bych se třeba já nechával očkovat, když prokazatelně MÁM PROTILÁTKY? Nejseš ty taky SUPERSTAR?

před 1008 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek