Ondra Nemčok

Co když každý den jím bonbony? (Hašlerky)

Mám strašný zlozvyk na bonbony, konkrétně na hašlerky. Každý den musím mít aspon 10, mám to jako drogu.Chci se zeptat jestli někdo neví co se semnou muže stát? Nemužu se toho zlozvyku zbavit.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
zjentek

Nejíst

Cucat bonbony mně připadá stejně významné, jako cumlat nějaký vitaminový „bobule“ z lékárny.

Kelt

Jíst

Tak za prvé tam chybí neutrální odpověď a kromě toho hašlerky jsou bonbóny, které se cumlají. Já si je také dávám, sáček mi vydrží asi 2 – 3 dny, takže si také kupuji minimálně 2 sáčky týdně. Dávám si extra silné, s žádnou příchutí a v sáčku, ne v krabici.

mosoj

Jíst

Jíst. Budeš mít větrovou stolici.

elkon

Nejíst

Zničíš si žaludek, případně si ještě přivodíš cukrovku.