zjentek

Co když admin potvrdil mazalovo smazání srozumitelné otázky, protože prakticky nechtěl číst dlouhou podotázku?

Myslím, že případ níže je tomu příkladem. Jde o naprosto srozumitelnou otázku, která se mimo mnoho dalšího zabývá také možnou maximální horní hranicí financí jednotlivce, což nebývá obvyklé. Odpovědi mohly být zajímavé pro většinu, ovšem mazal se svérázně projevil a také projevil vlastní ego ve stylu: čemu nerozumím já, tomu nebude rozumět nikdo další na této planetě. A admin se svorně připojil.

Kde si stěžovat na srozumitelnost nesrozumitelného a naopak? Máme snad v zemi ministerstvo srozumitelnosti a odtamtud operuje místní mazal?

Konkrétní případ:
(smazáno z důvodu nesrozumitelnosti či CHYBNÉ FORMULACE!!!)

Co s penězi, které se mi sejdou v přebytku?

Třeba Lízinka, kočička, si kdysi poranila pacičku a chtěl bych jí dát opět do kupy, udělat z ní hodnotnou kočičku. Zdá se, že dnes jakoby pajdá. Prostě ji opravit je můj cíl, chuděrku, ať má její život hodnotu. Půjde ale o nákladnou proceduru, vyžadující skutečnou pomoc. A tak zachvátám na GoFundMe a poprosím o potřebných 400USD na veta + 100USD ostatní. Jenže! Co když konečná částka na účtu nebude činit 500 dolarů, ale sejde se nám tam s Lízinkou třeba 500.000 dolarů? Co v takovém případě s přebytečnými penězi? jak se s nimi za podobných okolností nakládá? (Vhodné zde upřesnit, že na JAKOUKOLI DOBROČINNOST bych já nedal ani korunu.)

A další věc: Včera jsem zde řešil případ paní Darlene Quinn https://eu.usa­today.com/sto­ry/news/nation/2019/11/0­4/gofundme-fedex-worker-darlene-quinn-12-mile-walk/4154337002/ a tak jsem si chtěl přímo na GoFundMe prohlédnout její příběh. Jenže tam jsem pro změnu žádné příběhy nenašel, takže další dotaz zní: Je na GFM nutná registrace k tomu, abych web mohl vůbec prozkoumat a podívat se na příběhy obdarovaných? Nebo mně zase nepracují nějaké nástroje? Totiž cokoli zadám do vyhledavače tý platformy, dostanu odpověď, např: found 10 results A TO JE VŠE. Žádné výsledky se nezobrazí (v tomto případě tam žádných deset nikde není). Co je teda špatně?

( Mimochodem s paní Darlene soucítím a dokonce se mně tuze líbí její nový vůz, protože toho také dost nachodím a nakonec i galaty mám na kolenach ošoupané, bo jsem vcelku uchozený, takže soucit samozřejmě cítím a osm tisíc dolarů na auťák chválím, ano ano, pochvala a možná i v Čechách by se za ten obnos něco pojízdného koupit dalo, i když podobné SUV to asi nebude, no co už, klobouk dolů před co- workery Darlene, ještě jednou pochvala do FedExu a díky za odpovědi.)

Chybí kategorie Crowdfunding.

Odpovědi
cochee

Mně se zdá, že tazatel je poloviční „gegoš“ (viz tvá jiná otázka).
Kočička se neopravuje, ale léčí. Proč ji neléčil „kdysi,“ hned po zranění?
Případ Darlene Quinn zbytečně natahuje „podotázku“ a s původním dotazem vůbec nijak nesouvisí. Podotázka mohla mít třetinovou velikost. Pokud chtěl tazatel řešit D. Quinn, měl založit novou otázku. Spíš bych se tedy přikláněl k chybné formulaci než k nesrozumitel­nosti.
Kategorie Crowdfunding opravdu chybí a tak samo by si jeden mohl vymyslet desetitisíce kategorií dalších, které chybí rovněž.

zjentek

Ad cochee: Díky. Vidno, že odpovědět se dá na cokoli, pokud je vůle… A někdy je to možný dokonce i bez moralizování. Takhle si já představuji OPTIMÁLNÍ paní učitelku, chápající, milou…

zjentek

Otázka č.1 zní: Mizely zde snad orestezovy otázky a odpovědi?
Otázka č.2 zní: Existuje na světě někdo, komu mohly být srozumitelné, nedej Bože užitečné?