JájsemRaibek

Co kdyby vám někdo dal krabičku s tlačítkem?

Co kdyby vám někdo dal krabičku s tlačítkem, po jehož stisknutí byste získali milion dolarů, ale současně by připravila o život někoho, koho neznáte? Udělali byste to?

Nejlepší odpověď
briketka10

to tady zas viděl někdo ňákej
film žejó ale mě se taky líbil :O)

já bych se nerozmýšlela, kde
padaj bankovky ze stromu ..

Doplňuji:
http://world-of-books.blog.cz/1106/kra­bice-the-box-2009

Další odpovědi
bolak

že váháš..

Miky S

Ne, kdybych věděla, že kvůli mě, jenom proto, že jsem chtěla peníze (nebo jsem přijala tuto nabídku) zemřel člověk, ať už by to byl kdokoli, asi by se mi ani nelíbilo být bohatá.

anonym

Pokud bych se nepřipravil o svůj život, proč ne?! Je přece demokracie!

zjentek

nebylo by od věci zajít za rodinou toho potenciálního nebožtíka a říct jim tu situaci. A že ty peníze mohou tedy patřit jim a ať rozhodnou. Obávám se,že z odpovědí jednotlivých účastníků nejbližšího kruhu rodiny by zůstal citlivému člověku rozum stát,což je dneska rarita. Nevěřící vrtí hlavou,věřící 2×. Ten film jsem neviděl,jen sázím na dobu,v které žijete.

leporela22

copak ty si takovou nabídku dostal a máš na rozmyšlenou

marijakes

Ne

bolak

marijakes: nelži :))

kapka

A ty zase nekecej, Bolaku. To bys neudělal, že ne? 🙂

bolak

ještě by mi to ten „někdo“ nedovysvětlil, a už bych to tlačítko měl třikrát zmáčknutý :)

a pak už bych ho jenom držel…

kapka

Takže bys byl boháč vlastně díky své zbrklosti. A ne pro nedostatek morálních zábran. 🙂

Určitě bys ty peníze pak věnoval na charitu, že?